Red Hat Enterprise Linux 6.2 64bit

turqud

Kıdemli Üye
23 Eyl 2008
2,432
0
33

Red Hat Enterprise Linux 6.2 64bit | 3.210 GBRed Hat Enterprise Linux 6.2 kurumsal platform sabit tutarak, yeni özellikler ve çeşitli alanlarda geliştirmeler sürü getiren, bir bakım sürümüdür."Red Hat Enterprise Linux 6.2 sanallaştırma, kaynak yönetimi ve yüksek kullanılabilirlik önemli iyileşmeler sağlar ve depolama ve dosya sistemi performans ve kimlik yönetimi yeni özellikler sunuyor.""Red Hat Enterprise Linux 6.2 kullanan kuruluşlar için önemli faydaları sanallaştırılmış ve kümelenmiş dağıtımları için ek güvenlik ve esneklik sayesinde gelişmiş iş çevikliği ile birlikte, kaynak yönetimi ve performans optimizasyonu yoluyla gerçekleştirilen verimlilik daha yüksek düzeyde bulunmaktadır." - Basın açıklamasında Red Hat tarafından ifade edildi.Red Hat Enterprise Linux 6.2 Özetleri:· Sanallaştırma geliştirmeleri;· Depolama kaynakları için yönetim araçları Basitleştirilmiş;Kümeler için · Basitleştirilmiş yönetim araçları;Dosya sistemleri için · Basitleştirilmiş yönetim araçları;Sanallaştırılmış kaynakların · Basitleştirilmiş yönetim araçları;SLA ve kullanıcı kimlik · Kaynak yönetimi yetenekleri;· Daha iyi sanallaştırılmış misafirler, depolama, kümeler ve ağ dosya sistemleri performans;Sanallaştırılmış kaynakları ve dosya sistemleri üzerinde · Geliştirilmiş ölçeklenebilirlik;· Devlet kurumları ve büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaç duyduğu kritik güvenlik sertifikaları ulaşır;· Ağ optimizasyonlar bağlam anahtarlama ve veri kopyalarını azaltmak azaltmak için;· Sanallaştırılmış misafirler teşhis yetenekleri;· Hızlandırılmış I / O, ağ trafiği direksiyon gibi;· Onarımları sayıda ve küçük iyileştirmeler.Red Hat Enterprise Linux (RHEL) işletim sistemi nasılsa çıkışından sonra Red Hat adına 7 yıllık bir destek zevk mainframe, dahil olmak üzere, ticari piyasada daha hedeflenmektedir.Bu ayın ilerleyen günlerinde, Red Hat yaklaşan Red Hat Enterprise Linux 5.8 işletim sisteminin beta sürümünü piyasaya sürecek.Red Hat ayrıca büyük işletmeler ve devlet kurumları, Red Hat Enterprise Linux 7 için yeni nesil kurumsal platform üzerinde çalışmaya başladı.
Red Hat Enterprise Linux 6.2_64bit.part1.rar download Extabit.com - file hosting
Red Hat Enterprise Linux 6.2_64bit.part2.rar download Extabit.com - file hosting

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.