Redmi note 7 vs realme 3 pro karar veremedim

maltafilex

Üye
6 Şub 2012
166
1
İkisi de çok hoş realme 3 pro fazla bilinmiyor özellik olarak vs çok hoşuma gitti iyi redmi note 7 de de reklam falan çıkıyormus bu xioamilerde bunlardan hangisini önerirsiniz diğer tavsiyelerde olur iyi günler

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
Cevap: Acil yardım Redmi note 7 vs realme 3 pro karar veremedim

dosya ve müzik uygulamasında reklamlar mevcut bu beni sinir ediyor. ek olarak redmi ilerki zamanlarda yavaşlıyor.Sistem hataları hala mevcut. Ama fiyat performans olarak çok iyi.

maltafilex

Üye
6 Şub 2012
166
1

Xiaomi mı 6 da da ileriki zamanlarda yavaşlama olur dimi

EnginCR

Üye
8 Ara 2018
155
36
Türkiye

İkisi de çok hoş realme 3 pro fazla bilinmiyor özellik olarak vs çok hoşuma gitti iyi redmi note 7 de de reklam falan çıkıyormus bu xioamilerde bunlardan hangisini önerirsiniz diğer tavsiyelerde olur iyi günler

Dostum bence cihazlar arasında pek fark tek değiştirilen yönü şuanda Kamera açıları kamera özellikleri ve kullanılan işlemciler, bana kalırsa uygun fiyata Xiaomi Redmi 8A 32 GB & 64GB (Xiaomi Türkiye Garantili) bir cihaz bence kötü olmaz, hafızam yetmez dersen de zaten SD CARD ile halledilebilir bişey olmazsa USB alır onunda üstesinden gelirsin zaten.

8A Cihaz Özelliği:
Xiaomi Redmi 8A Temel Özellikleri
Ekran Boyutu: 6.22 İnç
Dahili Depolama: 32 GB & 64GB
Bellek (RAM): 2 GB.
Batarya Kapasitesi: 5000 mAh.
Hat Sayısı: Çift Hat.
Hızlı Şarj: Var
4.5G Desteği: Var / bu arada 4.5G gelmesi ile çoğu Xiaomi cihazlarda VoLTE özelliği problemi çıktı meydana ama bunlarda olucağını sanmam.

Note 7 Özellikleri:
Ekran Boyutu: 6.3 İnç
Dahili Depolama: 64 GB.
Bellek (RAM): 4 GB.
Batarya Kapasitesi: 4000 mAh.
4.5G Desteği: Var
CPU Frekansı: 2.2 GHz.

Konu'da cihaz'ı ne için kullanıcağını belirtmemişsin ama bana kalırsa oyun falan pek oynamam dersen 8A almanı tercih ederim batarya anlamında oyun oynasan bile hemen hemen biticek bir seviyede değil. ek olarak 8A biraz daha normalleştirilmiş klas bir telefon, zaten Note 7'nin Cpu hızından'da anlaşılıyor arada ki fark ve ne için tasarlandığı. Yani işlerin varsa normal instagram falan için bence stabil bir telefon. Tercih senin öneri bizden :)

maltafilex

Üye
6 Şub 2012
166
1

Meizu x8 baktım da ekran hassasiyet kronik arızası var diyorlar basmama gibi huaweiye mı yonelsem

maltafilex

Üye
6 Şub 2012
166
1

8a rami düşük ama donma kasma takılma olmasın istiyorum

maltafilex

Üye
6 Şub 2012
166
1

Dostum bence cihazlar arasında pek fark tek değiştirilen yönü şuanda Kamera açıları kamera özellikleri ve kullanılan işlemciler, bana kalırsa uygun fiyata Xiaomi Redmi 8A 32 GB & 64GB (Xiaomi Türkiye Garantili) bir cihaz bence kötü olmaz, hafızam yetmez dersen de zaten SD CARD ile halledilebilir bişey olmazsa USB alır onunda üstesinden gelirsin zaten.

8A Cihaz Özelliği:
Xiaomi Redmi 8A Temel Özellikleri
Ekran Boyutu: 6.22 İnç
Dahili Depolama: 32 GB & 64GB
Bellek (RAM): 2 GB.
Batarya Kapasitesi: 5000 mAh.
4.5G Desteği: Var / bu arada 4.5G gelmesi ile çoğu Xiaomi cihazlarda VoLTE özelliği problemi çıktı meydana ama bunlarda olucağını sanmam.

Note 7 Özellikleri:
Ekran Boyutu: 6.3 İnç
Dahili Depolama: 64 GB.
Bellek (RAM): 4 GB.
Batarya Kapasitesi: 4000 mAh.
4.5G Desteği: Var
CPU Frekansı: 2.2 GHz.

Konu'da cihaz'ı ne için kullanıcağını belirtmemişsin ama bana kalırsa oyun falan pek oynamam dersen 8A almanı tercih ederim batarya anlamında oyun oynasan bile hemen hemen biticek bir seviyede değil. ek olarak 8A biraz daha normalleştirilmiş klas bir telefon, zaten Note 7'nin Cpu hızından'da anlaşılıyor arada ki fark ve ne için tasarlandığı. Yani işlerin varsa normal instagram falan için bence stabil bir telefon. Tercih senin öneri bizden :)

Rami az ama yeterli mi ileriki zamanlarda kasma olur mu

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,451
630
Note 8 kullanıyorum. Şiddetle tavsiye ederim, ne bir donma ne bir sorun gördüm.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.