Regedit ve görev yöneticisini açamıyorum yardıııım :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ofcuk943

Üye
4 Tem 2009
51
0
Sorunum bu arkadaslar
regediti açmaya çalışınca kayıt defteri düzenleme yöneticiniz tarafından devre dışı bırakılmış diyo :SS

fikoo123

Yeni üye
15 Ağu 2011
1
0
muhtemelen adminastörler karışmıstır zararı olmaz sadece görev yöneticisini ve regetiti acamazsın aynı sorun bendede vardı.Pc karsı bi olumsuz etkisi olmaz o yüzden

LossPain

Üye
17 Ağu 2011
162
0
Her an yanında...
görev yöneticisi için:
başlat çalıştıra gpedit.msc yazıp enlere basın ve kullanıı yapılandırması-yönetim şablonları-sistem altında bulunan ctrl+alt+del seçeneklerine gel görev yöneticisini devre dışı kaldırı çift tıkla ve devre dışı bırak tamam dediğinde sorun kalmayacaktır

Kayıt defteri için:
Başlat/Çalıştır ı aç "gpedit.msc" yaz ve tamam de
Grup İlkesi gelir sırasıyla Kullanıcı Yapılandırması/
yönetim sablonları/sistem
(kayıt defteri düzenleme araçlarına erişimi engelle )seçeneği üzerine
iki kere tıkla "yapılandırılmadı" seçeneğini etkinleştir uygula tamam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.