Resim ile Sosyal Mühendislik Dal Konuya

sniffer

Üye
5 Nis 2012
144
0
Merhaba Arkadaşlar Resim İle Hack/Sosyal Mühendislik Nasıl Yapılır Anlatıcağım.
Konu Tamamen Tarafımca Yazılmıştır,
Gerekli Programlar ; PHOTOSHOP Veya Benzeri Bişey.
İşlem/Sürec ; İlk Önce Birine Herhangi Bir Logo Yapıcağını Söyleyin Veya İmza Yeri Tabikide bu Logo Kusursuz Olmalı Yaptıktan Sonra Kendi FTP Adresinize Upload Edin Örn : siteadi.com/logo.png
Not : Upload Resim Siteleri Olmaz ..!,
Tabikide Aradan 2-3 Saat Geçtikten Sonra Yani Server/Site Sahibi Offline/Afk Olduğu Zaman Nemi Yapıyoruz
eek.gif
Oluşturabildiğiniz En Büyük Boyutlu Dosyayı Veya İndexinizin Resmini x5 kat Büyütüp kaydedin
Son Aşama ; Ftp Adresinizden logo.png yi Silin az önceki İndexinizin Resmini Koyun Ve Anasayfada İndexiniz Olucaktır Anasayfanın Tamamında Değil..
Yazıyı Tamamen Kendim Yazdım Yöntemide Tamamen Kendim Buldum
Alıntı Yapana Hakkımı Hel4l etmem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.