resim kopyalama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mycanomer

Üye
12 Tem 2009
123
0
arkadaşlar bu sitelerdeki hareketli resimleri kopyalayınca hareketi duruyor hareketli şekilde bunları nasıl kaydedebilirim

mycanomer

Üye
12 Tem 2009
123
0
internette herhangi bi site oradan hareketli bi resim kopyala veya farklı kaydet diyorum resimler kılasörüne yapıştır veya kaydet yapıyorum resımdekı hareket olmuyor...

mycanomer

Üye
12 Tem 2009
123
0
zaten gif diye kaydediyo ama olmuyo kardeş yani adam sigara içiyo resimde ama ben kaydedince sadece ağzinda sıgara duruyor

mycanomer

Üye
12 Tem 2009
123
0
edward kardeş dediğin programı indirdim fakat işe yaramıyor sağ tıklıyorum bu programla ilgili bişey yok kendi menüsünü açıyorum kaydet diye bişey yok yani işe yaramadı.

€dward

Üye
23 Eyl 2009
66
0
edward kardeş dediğin programı indirdim fakat işe yaramıyor sağ tıklıyorum bu programla ilgili bişey yok kendi menüsünü açıyorum kaydet diye bişey yok yani işe yaramadı.

kardesm program mutlaka ise yarar sen yapamamıssındır su sekil yapıyosun:

Sonra internet exploreri açarak en üstteki kısma sağ tıklayıp Save Flash menüsünü seçiyorsunuz.

screenshot001ai6.jpg

Bunu yaptıktan sonra bir buton eklenecek internet explorer üzerine..Üzerinde flash animasyon olan herhangi bir siteye girdiğinizde saveflash butonu sarı animasyon olmayan sitelerde ise gri olarak duracaktır.

animasyonu indireceğiniz siteye girdikten sonra yapacağınız sarı görünümdeki saveflash butonuna basmak.karşınıza alttaki gibi bir pencere açılacak ister teker teker istersenizde bütün flashları bir anda istediğiniz biryere kaydedebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.