Resim Upload Sitesi Yapımı ??

MaskHacker

Uzman üye
14 Eki 2013
1,531
3
C:/
İyi günler beyler html kodu olarak bir sayfaya upload yetkisi verebilirmiyim örneğin kendi sitemin www.123123.com/404.php bu uzantısına yani 404.php sayfasına upload edebilme ve upload edilenleri görebilme imkanı tanımak istiyorum mümkünmüdür? Değil ise elinde resim upload teması olan varmı?

MaskHacker

Uzman üye
14 Eki 2013
1,531
3
Mantikli akil iste yardim edek.

Mantiksiz birsey 404 de soruyon cvp veriyoz.

Bilgin yoksa cevap verme kardeş ozaman ne diyim sana yani aktif ol diye yapamazsın vb. tarzı yorumlarını okumak zorunda değilim 404 de sorduğum yalnızca sitenin tek bir sayfasında bunu mümkün kılabilmek yani bir html koduyla ama anlamamışsın sanırım.

Sana kimse beleş vermez scripti az ye git satın al gerçi sende site kurucak kapasite göremiyorum :D

Öğretirsin bed heçkır abi

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
7
2,005
Dinlenmede.

Bilgin yoksa cevap verme kardeş ozaman ne diyim sana yani aktif ol diye yapamazsın vb. tarzı yorumlarını okumak zorunda değilim 404 de sorduğum yalnızca sitenin tek bir sayfasında bunu mümkün kılabilmek yani bir html koduyla ama anlamamışsın sanırım.

Öğretirsin bed heçkır abi

Senin o 404de verecen kod var ya. :)

3 gun dayanmaz.

Biliyon dami konusuyon.

Bide html diorsun ya

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
7
2,005
Dinlenmede.
Birgun 404 den index yiyeceksin.

İşte zone kaydini goreceksin o zaman anliyacaksin ne demek istedigimi.

K bakma uploaddan zone alinmiyor fakat 404 den zone aliniyor..

Ya açiklardan haberin yok yada sen cok biliyon ben seni anlamiyorum.

Bugun foruma mesaj yolla kismindan bile zone aliniyorken.

Seni yannis yonlendirmemek adina cvp vermisim.

Dusunecegine eke eke cvp veriyon.

İndex ye zonen alinsin o zaman gorum seni.

Hadi sana kolay gelsin

MaskHacker

Uzman üye
14 Eki 2013
1,531
3
Birgun 404 den index yiyeceksin.

İşte zone kaydini goreceksin o zaman anliyacaksin ne demek istedigimi.

K bakma uploaddan zone alinmiyor fakat 404 den zone aliniyor..

Ya açiklardan haberin yok yada sen cok biliyon ben seni anlamiyorum.

Bugun foruma mesaj yolla kismindan bile zone aliniyorken.

Seni yannis yonlendirmemek adina cvp vermisim.

Dusunecegine eke eke cvp veriyon.

İndex ye zonen alinsin o zaman gorum seni.

Hadi sana kolay gelsin

Yazımı tam okumadan cevap verdiğin için böyle bi ego patlaması yaşıyosun açıklardan haberdarım burda bilgi yarıştırmıyoruz örnek olarak söyledim ben bunu mesela bir upload sitesinde sitenin anasayfasından yani index.html sinden upload yaparsın fakat ben bunu başka bir alana taşımak mümkünmü onu soruyorum. Sitede gizli bir bölmede gizli bir upload yeri gibi amacım siteyi korumak değil tekrar tekrar söylüyorum kişisel bir amaç için gerekli

askeradam09

Kıdemli Üye
2 Şub 2015
2,451
0
Aydın

Yazımı tam okumadan cevap verdiğin için böyle bi ego patlaması yaşıyosun açıklardan haberdarım burda bilgi yarıştırmıyoruz örnek olarak söyledim ben bunu mesela bir upload sitesinde sitenin anasayfasından yani index.html sinden upload yaparsın fakat ben bunu başka bir alana taşımak mümkünmü onu soruyorum. Sitede gizli bir bölmede gizli bir upload yeri gibi amacım siteyi korumak değil tekrar tekrar söylüyorum kişisel bir amaç için gerekli

Dostum bak sana yardım edenleri tersliyorsun madem çok bilmişsin buraya konu açma

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
7
2,005
Dinlenmede.
Ben sana ne dedim.

Mumkun degil.
Bu durum sitenin varligindan.

Ama sen varliktan oturu kisisel bakip ozel olarak diyorsan

Olabilir yonlendirme verip ana sayfam senin 404 de kayar ki bu cok sasirtici olur.

O 404 error dedigin yer var ya aç onu kod duzenleyince. Ver oraya imager yada videos pdf html yi tek tuşla upload edilir.

Ve bu senin FTP olarak giris yaptiginda senin linkin nereyi gosteriyorsa images oraya gider.

Ama diorum ki bu risktir. Shell yeme ihtimalinden dolayi bunu bilmeden hata yapan o da imkansiz bu resmen web siteni cope atmak olur. Zone kaydini kabul edersen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.