Çözüldü Resimde anlatılmak istenen nedir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RaxiD

Kıdemli Üye
10 Haz 2010
3,954
7
127.0.0.1
MuVWdjeLBQVR6B4vxdlEbt10c-A-wq1v30Vd7Zuomhk

Ciddi bir konudur arkadaşlar. Resimde anlatılmak istenen nedir ?

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
Diğer arkadaslarında dediği gibi Kurt'a bürünmüş kuzuya benzettim.

Yani kuzu gibi gözükürüz ama kurt gibiyiz.Gördüğünüzden daha güçlüyüz gibi bir mesaj algıladım ben orada.

Bandito

Yeni üye
18 Nis 2016
25
0
İnce düşünürsek yün devlet makamı olur ama postun başında yün sahibinin düşmanı vardır diye düşünebiliriz
Sadece koyun kılığına girmeye çalışan bir kurt yani vatan haini.

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
İnce düşünürsek yün devlet makamı olur ama postun başında yün sahibinin düşmanı vardır diye düşünebiliriz
Sadece koyun kılığına girmeye çalışan bir kurt yani vatan haini.

Bende ilk baktığımda öyle düşünmüştüm ancak bence farklı bir anlam var.Arkadasın bu fotoğrafı nerede bulduğunu bilmediğim için kesin bir tahminde bulunmak çok zor.

RaxiD

Kıdemli Üye
10 Haz 2010
3,954
7
127.0.0.1
Bundaki cevap siyasi içerik yada hayvanlarla ilgili değil arkadaşlar. Bilgisayarla alakalı. Yorumlarınız için teşekkürler devamını bekliyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.