Resimdeki Sembolün Anlamı

redmon41

Katılımcı Üye
17 Eki 2012
982
9
Kocaeli
l33Qal.jpg

Arkadaşlar Bana bu resimdeki sembolün ne anlama geldiğin ya da bu resimin komple ne anlama geldiğini bilen var mı? teşekkür ederim şimdiden

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Arkada leopar deseni car. Leopar, gösterişin sembolüdür

En soldaki gözlüklü şahsın gözlüğüne dikkatli bakıldığında gözlüğün üzerinde gözlüğü tutan el ve gözlüğü yukarı çekmeye çalışan bir bebek silüeti var. Ben o kısmı şu şekilde anladım. Bebekler subliminal mesajlara yetişkinlere kıyasla daha az maruz kaldığı için ve kapitalist sisteme aykırı davrandığı için insanın gözünü açıp onu uyandırmaya çalışıyor ancak kapitalist sistem gözlüğü tutuyor ve buna müsaade etmiyor.

Gene sol taraftaki melek silüeti de gözlüğü tutuyor. Yani dünya zenginliğine güven ve gerçekleri görme ki mutlu olasın tarzında bir mesaj verilmeye çalışılıyor gibi.

Sol taraftaki meleğin arkasında üç mızrak var. En üsttekini melek tutmuş. Gözlüğü çıkarırsan mızrağı yersin şeklinde tehdit ediyor. Diğer iki mızrak da kişinin sistemden kaçmasını önleyen demir parmaklıklar gibi duruyor. Yani gerçeği görmeyeceksin, görürsen mızrağı yersin, gerçekten kaçmaya çalışmayacaksın, mızraklara çakılırsın.

Ortada en içteki kapı, süleyman tapınağının kapısı, kapının üstündeki sütun yolu ifade eder. Süleyman tapınağı toprağın en içteki horizonu olan anakayanın üzerine inşa edildi. Kazı çalışmaları halen daha devam ediyor. Sütunun kapıya tam değmemesi çalışmaların devam ettiğini, yakın zamanda tapınağa ulaşılacağını ifade eder. ( bana göre çok da yakın bi zaman kalması saçmalık. Anakaya bu, daha çok kazmaları lazım)

Kapının önündeki sütunlar Jakin ve Boaz sütunları. Gene süleyman tapınağının girişinde yer alır bu sütunlar ve som altındandır.

Sütunların üzerindeki yarım elips, yeraltını ifade eder, ki tapınağın toprağın altında olduğunu söyledim.

Elipsin içinde bir dünya silüeti ve onun tepesinde de bir göz var. Dünya yeraltı örgütlerince yönetilir.

Ortadaki şekillerin arkasındaki koridor da yöneten örgütleri simgeliyor diye tahmin ediyorum.

Sağ tarafta da gözü açık bir adam var. Ve burada mızraklar meleğe sağlanmış. Yani burada bir yandan da örgüt içine mesaj var. Halkı yönetemezseniz, halka doğrulttuğunuz mızrağı siz yersiniz. ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.