[ROKETKONU] Sorunsuz Çalışan İnstaWeb Panel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

barangndz

Yeni üye
11 Eki 2009
45
0
IDli üye bulunamadı! (0) tüm kullanıcıların id'sini 0 olarak çekiyor. Bunu nasıl çözebilirim? Takipçi gönderiminde sıkıntı yok id:pw ekleyebiliyorum.

KorkmazBeY

Uzman üye
19 Nis 2016
1,191
0
30
Merhaba THT ailesi,
Uzun zamandır beklenen hatasız ve Açık kaynaklı scripti tarafımca tekrar düzenleyip paylaşmak istedim. Fakat bildiğiniz üzere bazı hatalar tespit ettik ve uzun uğraşlar sonucu Çoğunu düzelttiğimizi düşünüyoruz. Tamamen Logsuz ve Hatasızdır.

Scripte diğer hatalar giderilmiştir. Şu an para biriktiriyorum. En yeni InstaWeb yazılımını kırıp yine ücretsiz bir şekilde paylaşmayı düşünüyorum.(Destek olmak isterseniz özel mesaj atabilirsiniz.)Diğer ortamlarda kaynak vermeden paylaşımı KESINLIKLE YASAKTIR. Scripte bulunan hatalar ve log tutan diğer yazılımlar kaldırılmıştır. Şu an test ettim ve gözüme bir hata çarpmadı. Eğer bulursanız [email protected] adresine iletirseniz çok sevinirim. Bana bu konuda destek olan tüm herkese çok teşekkür ederim. Teşekkürlerinizi esirgemeyin.

Diğer Hatalar Giderildi. Gönül Rahatlığı ile indirebilirsiniz.(Yönetim Paneli güvenlik için /admin)

Admin paneli giriş bilgileri admin:admin olarak yapılmıştır. (Yeni kuracaklar için)

[Script Demo Adresi]

[İndirme Adresi]

[Virustotal Linki]

[RAR Şifresi:]
Tıkla Gör

şu sorunumuzu çözsen dostum ID'lı üye bulunamadı diyor Çözüm?

KorkmazBeY

Uzman üye
19 Nis 2016
1,191
0
30
hayır

Sisteme kayıtlı olan kişileri yapıncada aynı hata veriyor

evet galiba ondan sonra böyle oldu çünkü önce çalışıyordu nasıl çözerim bu sorunu ?

İwp User mi Yükledin ?

evet galiba ondan sonra böyle oldu çünkü önce çalışıyordu nasıl çözerim bu sorunu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

byaborjin

Üye
11 Haz 2016
113
0
selamun aleyküm sql i yüklediğim zaman hata alıyorum yardımcı olabilir misinz? alifurkan12

Hata
SQL sorgusu:

--
-- Veritabanı: `instaweb`
--

-- --------------------------------------------------------

--
-- Tablo için tablo yapısı `admin`
--

DROP TABLE IF EXISTS `admin`
MySQL çıktısı: Belgeler

#1046 - No database selected

alifurkan12

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
392
3
Null
selamun aleyküm sql i yüklediğim zaman hata alıyorum yardımcı olabilir misinz? [mentıon=820869]alifurkan12[/mentıon]

hata
sql sorgusu:

--
-- veritabanı: `kendi veritabanı adını yaz olmazsa tekrar at sana orjinal sql atayım`
--

-- --------------------------------------------------------

--
-- tablo için tablo yapısı `admin`
--

drop table ıf exısts `admin`
mysql çıktısı: Belgeler

#1046 - no database selected

|
|
|
|
|
|
|
|

Kuramayanlar İçin Video Eklenmiştir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.