Root Atma ...

unbearable

Uzman üye
17 Eki 2010
1,361
0
Balıkesir
Arkadaşlar büyük bir sıkıntım var.. Bugün telefonumdaki resimleri bilgisayarıma atarken yanlışlıkla storage klasörünü siliyordum ki saniyesinde iptal ettim silmeden.. Sonra telefona bir baktım dolu olan hafızam bomboş.. Tüm resimlerim, videolarım, mazideki anılarım her şey gittiii :( Geri getirmeyi denedim bir kaç programla root atılması gerekiyormuş root atılmadan geri getirmeniz imkansız diyorlar. Sadece resimlerimi geri getirebilsem bile yeterli benim için .. Ben de telefonuma root atma taraftarı değilim bu konu hakkında bilgisi olan veya daha önce bu sorunlar karşılaşmış arkadaşlarım varsa yardımcı olurlarsa müteşekkir olurum gerçekten.. Morallerim ağrıyor yaa çok kötüyüm :/

unbearable

Uzman üye
17 Eki 2010
1,361
0
Balıkesir
Merhaba, ben daima Şu uygulamayıkullanıyorum tek sorun root istiyor mu emin değilim,istemiyor diye biliyorum...iyi forumlar

Merhaba değerli üyemiz, o uygulama da kurtamadıysa kesin çözüm rootlamanız ve benim açtığım konudaki gibi uygulamanızdır. Saygılarımla

Android Silinen Verileri Kurtarma (ROOT) // servet06

Hocam rootladığımızda resimleri kurtarma ihtimalimiz nedir.. Çünkü storage klasörü yok yani boşuna root atmayalım :/ ve de bu root telefona göre değişkenlik gösteriyor mu root atma bakımından ? Verilerin silinme ihtimali var mı notlar filan ?

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592

Hocam rootladığımızda resimleri kurtarma ihtimalimiz nedir.. Çünkü storage klasörü yok yani boşuna root atmayalım :/ ve de bu root telefona göre değişkenlik gösteriyor mu root atma bakımından ?

Konuda anlatımda dediğim gibi büyük bir kısmını buluyor. Zaten silinmiş dosyaları bulduğu için klasör farketmez. Root telefona göre değişkenlik gösterebilir evet sizin marka ve modeliniz nedir?

unbearable

Uzman üye
17 Eki 2010
1,361
0
Balıkesir
Arkadaşlar root attım yukarıda servet06 ' ın dediği gibi recovery yaptım. Ancak fotoğrafları bulurken mesela telefonumda kayıtlı değil sadece profile girip baktığım kişilerin bile fotoğrafları kayıtlı görünüyor :S ve videoları kurtardı ancak çoğu kilitlenmiş ve kesik halde bir işime yaramadı yani :/ bu kurtarılan videoları düzeltme şansımız yok mu ? Ve bir de bazı resimlerin uzantısı jpeg ve dosya boyutu da 2-3 Mb ancak önizlemede görünmüyor ve fotoğraf acılmıyor bunun bir çözümü var mı ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.