ruhsatsız plakasız mobilet ve polis

Dwarf

Üye
17 Eyl 2012
77
0
300 tlye plakasız ruhsatsız bir mobilet var bununla ana yola çıkmasam sadece sokaklarda gezsem polis yakalasa bir ceza yazarmı yaş 15

ßyWick

Uzman üye
13 Eyl 2012
1,960
2
26
Nereye
yok bea bişey olmaz en kötü motoru alırlar senden ehliyet yok ruhsat yok neye ne yazıcaklar polisi görünce yolu değiştir çok zorda kalırsan at motoru kenara kaç :D

neoplan37

Uzman üye
26 Şub 2014
1,696
1
C://
kardeşim bişey olmaz diye bişey yok,tamamen polislerin insiyatifine kalmış bir olay,isterlerse yüklü ceza yazarlar
-seyir halinde araca ait hiçbir belgen yanında olmadıgı için ayrı bir ceza
-ehliyetin yok ayrı ceza
-sigortan muayenen şudur budur yani isterse yazar ama dediğim gibi küçük bir ilçede isen ve polislerle aran varsa bir şey çıkmaz,ama allah korusun bir kazada veya kazaya sebebiyette neler olur düşün artık

'Black-Life

Kıdemli Üye
13 Mar 2013
2,543
0
38
Teşkilat
Ceza Verilmeyecek Diye bir Kayde Yok ,

Elbette Ceza Alırsın Her İki İhtimalde de
- Plaka
- Ruhsat
- Ehliyet

Ortalama Hesaplayacak Olursak Alacağın Motor Parasının 4 Katı Ceza Yersin :) Bizlerden Uyarması

quespy

Kıdemli Üye
24 Şub 2014
2,318
2
Bursa
Kendimden biliyorum eğer motorla yakalanırsan işler sakat ruhsat yok diye birşey yok kardeşim kimliğine yazabiliyor cezayı ben yakalandım her şeyi tamdı motorun birtek ehliyetim yoktu 1500 tl bana ceza 1500 tl'de babama yazmışlardı tavsiye etmem yediğin ceza motorun ücretinin 2-3 katı ceza yersin illada binicem diyorsan polis'i gördünmü kaçma kaçarsan daha çok yazar dürüst ol :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.