Ruh'un Gelişine Özel İsteyenlere Avatar

HayaLiST

Katılımcı Üye
21 Tem 2010
289
2
İyi Günler Arkadaşlar.

Ruh'un Gelişine Özel Avatar Oluşturdum. İsteyenlere Yapabilirim Bir Süre.

Hoşgeldin Ruh.

9QamZN.jpg

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm
Dış cemberi siyah yapip . beyazla altina TurKuRdU yazabilir misin not: tht yazisina gerek yok bence zaten dis cemberde yaziyor)

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Oooo ellerine emeğine sağlık. Sağol hoşbuldum müdür.

Göz zevkin süper :RpS_wub: :RpS_cool:

Biraz uğraştırdı biliyorum :p

Çok teşekkür ederim : }

HayaLiST

Katılımcı Üye
21 Tem 2010
289
2
Dış cemberi siyah yapip . beyazla altina TurKuRdU yazabilir misin not: tht yazisina gerek yok bence zaten dis cemberde yaziyor)

İnşallah Dilediğin Gibi Olmuştur. Çok Profosyonel Değilim.
http://i.hizliresim.com/X0M6D6.jpg

Oooo ellerine emeğine sağlık. Sağol hoşbuldum müdür.

Göz zevkin süper :RpS_wub: :RpS_cool:

Biraz uğraştırdı biliyorum :p

Çok teşekkür ederim : }
Rica Ederim. Beğendiğine Sevindim.. Devamı İlerde Gelir :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.