Run time error 206 at sorunu acill

29 Eki 2013
181
0
NEREYEEE
selamun aleykum değerli tht ailesi öncelikle hayırlı ramazanlar bı sorunum war onceden windows 7 kullanıyordum gene bu runtıme cıkıyordu ne yaptım ne ettım cozemedım eksık bısı war herhalde tum fix programları felan debedim internetten günelerce baktım herhangi bir şey bulamadım en son kendımı burda buldum :S
arkadslar boyle bir sorun basına gelen yokmu yada cozumu bılen gercek ten sıkıntı war kolay gelsın Allah'a emanet

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
1# Öncelikle sahip olduğunuz Windows’ u sürekli güncel tutun. Son çıkan güncellemeleri yükleyin.

2# Ekran kartı sürücülerinizi güncel tutun.

3# Çalıştırmaya çalıştığınız ve kullandığınız programın en son sürümlerini kullanığınızdan emin olun.

4# “Microsoft Visual C++ 2005” in yeniden yüklenmesi de sorunun sözülmesine yardımcı olabilir

29 Eki 2013
181
0
NEREYEEE
zaten herşey son sürümm de bu sorunda başka birşey wwar visual c++ 2005 war hepsi war daha dogrusu sorun hala devam edıyor ayrıca bılgısayrımda advanced system care war o zaten her şeyini iyisini yüklüyor ...

//GÜNCEL

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.