Rüyalarım Gerçek Oluyor ?

Redanort

Üye
24 Şub 2014
118
0
peki hala beyler durum şöyle anlatayım

günlük hayatta sıradan bir hayat geçirirken birden baktığim bir yer veya yaşadığımız bir olayi birden daha öncede yaşamış gibi dejavu oluyorum.

düşünüyorum nerede yaşadım diye birden aklıma rüyalarım geliyor.

aslında ilk başta "yok be duyguların seni aldatıyor" gibi düşünerek kendimi geçistirdim taki düne kadar . . .

dün yaşadığım bir olayi kesinlikle rüyamda gördüğümü biliyorum , hatırlıyorum.

sonuc olarak RÜYAMDA GÖRDÜKLERİM GERÇEK OLUYOR . . .

buna bir mana getirebilecet biri varmı ?

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
O herkese oluyor merak etme sen :) böyle lüzumsuz şeyler üzerinde harcadığımız vakti toplum olarak, başka şeylere harcasaydık biz de aya gitmiştik :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.