S.Mühendislik Yardım

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
Sa beyler konuunn buraya uygun oldunu düşünüyorum soruna geçeyim
biri var ve hiçbir bağım yok ne arkadaş olarka nede yakınlık olarak başka bir arkadaşımın yakını diyelim şimdi bana bu arkadaşı kandırmak için yardımınız gerekyor. Bu çocuğa istediniz şekilde keyloggerlı resim atmam gerekyor (cryptlanmış) bana örnek kısa metin olur uzun olur kafanıza göre takılın sanırım anladınız ne demek isteiğimi

geri alma olarak güvenlik sorusu var annesinin doğum yeri alternatif olarak buna yönelikte destek verebilirsiniz şimdiden tşkür ediyorum

ugr26krt

Uzman üye
13 Tem 2012
1,076
0
Eyer Facesini hackliceksen 3 tane fake hesap aç üçündende ark isteği yolla adam eyer 3ünüde kabul ederse(tabi adam erkekse kız yapki kolay kabul etsin ;)) sonra şifremi unuttumdan üç arkadaşa güvenlik kodu olla diye kısım var ordan yap

Yada hepsini geçdim forumbuddy tarzı siteden fake face giriş yeri yap ama en son çalışmıyodu ama htmlyi şifrele belki olur

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
Konu günceldir gel gelelim arkadaşlar sizin dediniz yöntemler eskide kaldı onlarla ben az face eklemedim erişimim yok dedinizde artık seçenekler yok etiketli foto gibi yha güvenlik sorusu soruyor yhada facede güvenlikten kendi kaydettiniz 5 güvenilir arkadaşından 3 ünü sizden istiyor anlıycanız o yöntem eskide kaldı
farkındaysanız sosyal mühendislik yardımı dedim kayıt tarihime bakarsanız heralde dediniz yöntemleri bildimi varsayarsınız umarım yalnız s.mühendislik yardımı lazım

logger resmin içine gizlenmiş ve hazır bekliyor örnek verenlerin en aşa 3 mesajına tşkürlerimi ileticem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.