Sa arKADAŞlar Bi bAKın :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZorlaOlmaz

Üye
5 Ağu 2011
109
0
Bursa
aRKadaşlar bi kızın msn hacklicem ancak deneme yanılma yoluyla gidiyorum düşünüyorum olmuyo bi elin nesi vr iki elin sesi vr diyerek yardım edin gizli soru Favorite person from history GİZli cvp ne olabilir yardım edin bu bir kız ve Türktür tEşekkürler

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
8
Babasının adı olabilir :D
Gizli soru tahminlerini bu güne kadar hiç tutturamadım. Karşıdaki kişi amatörse tutar çünkü.

Gizli sorusunun cevabı alakasız bişey olabilir. Örn:
Favorite person from history nin yanıtı aslında tuttuğu takım olabilir. :)

fearrles

Üye
30 Ocak 2010
69
0
ANKARA
ben kendi uyguladığım bi yöntemle msni alabilirim

msn adresini burda vermek yasak özel mesaj olarak atarmısın
bi de hangi saatlerde online oluo bunu da atarsan fazla uğraşmamış olurum :D

ZorlaOlmaz

Üye
5 Ağu 2011
109
0
Bursa
ben kendi uyguladığım bi yöntemle msni alabilirim

msn adresini burda vermek yasak özel mesaj olarak atarmısın
bi de hangi saatlerde online oluo bunu da atarsan fazla uğraşmamış olurum :D
Kardeş bilirsinki şimdi face moda oldu msn adresine hiç girmiyo facede belli bi saati yok bn msn adresini hackleyip bütün bilgilerine ulaşmak istiyorum :D Anladınmı ? :D Bölece hem face hem de diğer bilgilerni ele geçirmiş olurum :;)

|FReeStyle!|

Uzman üye
6 Tem 2010
1,032
0
Balıkesir
Aleyküm selam bak şimdi ilk Önce kız kaç yaşında msn adresini o mu açtı msn açabilecek kadar bilgisayar anlar mı ? Bu soruları cevaplarsan sana iyi bir cevap veririm bende.

Son düzenleme:

SalvatorePL

Katılımcı Üye
9 Ağu 2011
455
0
Şimdi sorunun türkçe çevirisi şöyle : "Tarihteki en sevdiğiniz kişi" ;
Artık kızla biraz haşır neşir olursan bulabilirsin :)

ZorlaOlmaz

Üye
5 Ağu 2011
109
0
Bursa
Bak şimdi ilk Önce kız kaç yaşında msn adresini o mu açtı msn açabilecek kadar bilgisayar anlar mı ? Bu soruları cevaplarsan sana iyi bir cevap veririm bende.
Yaş=17
Msn açma Bilgisi=Var
Msn açıçak kadar bilgisayar anlarmı?=anlar
Msn adresini o mu açtı ?=Evet

Bide ek bilgi Bunu Geçen günlerde yine hacklediler bu yeni e posta adresi o yüzden biraz ders almış olabilir teşekkürler

|FReeStyle!|

Uzman üye
6 Tem 2010
1,032
0
Balıkesir
Yaş=17
Msn açma Bilgisi=Var
Msn açıçak kadar bilgisayar anlarmı?=anlar
Msn adresini o mu açtı ?=Evet

Bide ek bilgi Bunu Geçen günlerde yine hacklediler bu yeni e posta adresi o yüzden biraz ders almış olabilir teşekkürler

1.msn açma bilgisi varsa o msn'i kendisi açmış demektir başkasına açtırmamış kendi bilgilerini doğru bilgilerini yazmış demektir bu demek oluyor ki sosyal mühendislik kıza karşı ağzın laf yaparsa bilgileri alırsın ve bilgiler doğru çıkacaktır kendi doldurduğu için.

2.O kızın kendi bilgisayarı varsa keylogger atıp msn şifrelerini alabilirsin veya yine kızın bilgisayarı varsa msn programı kurulu ise msn adresi kayıtlı ise programa bilgileri şifrelerinide kayıt ettiyse kendi bilgisayarına onun bilgisayarına gir programı at aç programı şifreler elinde alttan indir:
MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service
3.Biraz geciktim kendi arşivimde bulamadım programı geç kaldım özür.

ZorlaOlmaz

Üye
5 Ağu 2011
109
0
Bursa
1.msn açma bilgisi varsa o msn'i kendisi açmış demektir başkasına açtırmamış kendi bilgilerini doğru bilgilerini yazmış demektir bu demek oluyor ki sosyal mühendislik kıza karşı ağzın laf yaparsa bilgileri alırsın ve bilgiler doğru çıkacaktır kendi doldurduğu için.

2.O kızın kendi bilgisayarı varsa keylogger atıp msn şifrelerini alabilirsin veya yine kızın bilgisayarı varsa msn programı kurulu ise msn adresi kayıtlı ise programa bilgileri şifrelerinide kayıt ettiyse kendi bilgisayarına onun bilgisayarına gir programı at aç programı şifreler elinde alttan indir:
MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service
3.Biraz geciktim kendi arşivimde bulamadım programı geç kaldım özür.
TeşeKKürler Deniycem Ama 2.maddede onun bilgisayarına girmem çok zor :s ama kalanını denerim Bu arada Dosya paylaşımı içinTeşekkürler :D Bnmde Arşive katkı sağlar

|FReeStyle!|

Uzman üye
6 Tem 2010
1,032
0
Balıkesir
TeşeKKürler Deniycem Ama 2.maddede onun bilgisayarına girmem çok zor :s ama kalanını denerim Bu arada Dosya paylaşımı içinTeşekkürler :D Bnmde Arşive katkı sağlar

Bilgisayara girmen derken ben bunu kastetmiştim onun bilgisayarına bir ara görürsen filen açıkta flaş bellekte o exe program flaş belleğin içinde olsun görürsen kızın bilgisayarını takarsın bilgisayarına en fazla1 dk sürer o bile değil.Hem koyloggerlara filen gerek kalmaz eğer kızın pc'yi görürsen. :) Teşekkürler için eyvallah :)

ZorlaOlmaz

Üye
5 Ağu 2011
109
0
Bursa
Bilgisayara girmen derken ben bunu kastetmiştim onun bilgisayarına bir ara görürsen filen açıkta flaş bellekte o exe program flaş belleğin içinde olsun görürsen kızın bilgisayarını takarsın bilgisayarına en fazla1 dk sürer o bile değil.Hem koyloggerlara filen gerek kalmaz eğer kızın pc'yi görürsen. :) Teşekkürler için eyvallah :)
Önemli Değil Ne demek istedğini anladım Ozaman yanımdan ayırmam :D :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.