Sa Yardıumınıza Ihtıyacım Var Bakarmısınız Lutfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeNish

Üye
17 Eyl 2009
66
0
Arkadslar ben pcye format attım yanlıslıkla d bolumunu sıolmısım sılınenlerı gerı getrmek ıcın program vardı ama o da d bolumundeydı onuda sılmısım tekrar bulamama yardımcı olurmusunuz o programdan cvp beklıyorum...

BY/SUSKUN

Uzman üye
10 Ağu 2007
1,602
1
T.C
bu konuda Disk Recovery tools EasyRecovery Pro 6.10 gibi programları kullanarak bir takım kayıtlı silinmis dosyalrını geri getirebilirsin örenek acılımı altta resimli olarak belirrttimm alıntı olmakla birlikde yardımcı olabilir anlatımda adı gecen programı kurarak isleme baslayabilirsin

Harddiskin uçmuş. Her yerinde hatalar var veya harddiske hiç ulaşamıyorsunuz. Bu program ile harddiskinizden dosya, klasör, partition kurtarabiliyorsunuz. Çok gelişmiş bir program.
İşde efsane programın nasıl kullanılacağı.

98035510qv3.jpg

85707836wj4.jpg

26494701ts1.jpg

12264277rs5.jpg

17748051kj0.jpg

28165607qh0.jpg
Kaynakwh:

62527110nd2.jpg
Kaynakwh:

87249464jw3.jpg

İşde FuLL
fulljl9.jpg

ÖNEMLİ NOT : Program full olduğundan dolayı extradan crack veya serial istemez
Link: http://download.ontrack.com/freedown...ERPROT_610.exe

ALINTIDIR

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
benim başıma gelmişti.ve bir çok program denedim.easyrecovery falan pek işe yaramadı ama programlar sanırım bu verinin çok hasar görmesine göre veya görmemesine göre başarılı sayılıyor.ama benim denediğim programlar arasında adını yanlış hatırlamıyorsam en başarılısı zero assump recovery.buyur senin için upload ettim umarım verilerini kurtarabilirsin

https://tik.lat/ptIN7

SAYGILAR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.