Saç kurutma makinası

white daisies

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
557
0
Ev kullanıcıları için 2000W fön makinesi fazlasıyla yeterlidir.. Kısa da olsa bir deneme yapmadan kesinlikle almayın çünkü dışarıdan bakıldığında model olarak hemen hemen aynıymış gibi dursa da bazı fön makinelerini elimizle çok rahat kavrayabilirken bazılarını ise tutmak ta güçlük çekeriz.. (Makineyi elimizle ne kadar rahat kavrayabilirsek o kadar kaliteli fön çekeriz..) Fön başlığının yapısına dikkat ederek almalısınız, bazı başlıklar fırçanın üzerinde çok rahat kayarken, bazıları bizi fazlasıyla zorlar..

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
post kasma amacım oslaydı 2 yıldır bu forumda duramazdım ayrıca daha fazla kişinin görüşünü merak ediyorum yardımcı olmuyosan bi zahmet susarmısın boş muhabbet sen yapıyosun

Paşam karşında çocuk yok 45 yaşında bir adam var hadi yaşını es geçtim karşında senden daha rütbeli bir insan var bu kategoride tek senin sıkıntın yok günlük 200 kişi giriyor belki de daha fazla lütfen konuşma üslubuna dikkat et ;)

GSNiyazigs

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
876
0
31
Türkiye-İstanbul
Paşam karşında çocuk yok 45 yaşında bir adam var hadi yaşını es geçtim karşında senden daha rütbeli bir insan var bu kategoride tek senin sıkıntın yok günlük 200 kişi giriyor belki de daha fazla lütfen konuşma üslubuna dikkat et ;)

kardeşim tamam eyvallahda bizde yardım istiyoruz burda ayrıca yaş önemli değil neyse teşekürller yinede kardeşim uyardığın için

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.