sadece yorum yapın :(

marze

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
906
1
Antalya
saçma yorum yapacaklar ve post kasacaklar burdan itibaren okumayı bitirebilir
arkadaşlar bir kızla tanıştm benim bir arkadaşım vesile oldu kızla konuştuk telefondan falan işte birbirimizi tanıyoz ben kendini anladım tanıdım hemen kendide beni tanıyor yavaş yavaş neyse 2 gün geçti derken kız dediki ben seni tanıdım sen çok iyi birisin fakat ben hiç kimseyi sevemiyorum evet doğruda diyor hiç kimseyi sevemiyor bu kız aşık olmasını bilmiyor diyebilirim
ama benim çok iyi olduğumu düşünüyor kız benden özür dileyerek ben aşık olamıyorum bu senin için geçerli değil hiç kimseye aşık olamıyorum iş ilerlemeden konuşmayı bitirelim ne kendimi ne seni üzmek istemiyorum dedi :(
sonra ben baya bir kötü oldum arkadaşım benim halimi gördü ve kıza tekrar gidip arkadaşımdan burdan birisi tabi sm likte üstüne yok byxrn010203 kod adlı birisi sm liğini kullanarak kırk dereden su getirerek beni bırakmamasını söylemiş konuşmasını istemiş oda kabul etti tabi şimdi hala konuşuyoruz telefondan mesajlar faceden slaytlar scripler her türlü iltifatı yapıyorum sonra telefondan sesli konuşmaya geçtik
benim kalbim kilitli diyor hala ne bileyim anlamadım kilitiyse balyozla girerim ha yeni çıkan şifreli kasalar gibi diyorsan biliyosun şifre kırıcıyım :D der gibi üsteledim şimdide iyi konuşuyoruz ama ne sevgili olduğum belli ne olmadığım ben bunun kalbinin şifresini nasıl kırıp paylaşıma açık bir hale getiririm bunu sorcaktım şuan ddos yapmaktan başka bişe yapamıyorum onun kalbine
ping atıyorum bayt32 diyor ama ne çöküyor ne şifre kırılıyor kalbinde ne sql var ne xsrf csrf hiç bişe yok bilmem anlatabildimmi :( elim kolum bağlı konuşuyorum sadece kalbine girmem gerek

Son düzenleme:

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
34
Aşık olamamak diye birşey yok. Ama çat diye olacak birşey de değil. Eğer onun istediği türden biriysen ve istediği ilgi ve alakayı gösterirsen zamanla olur. Hala olmuyor diyorsa seni nazikçe kovmaya çalışıyordur. Bunun daha önceki kalp kırıklıklarıyla veya şuan başka birine ilgi duymasıyla ilgisi olabilir... Zamana bırak..

marze

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
906
1
Antalya
O kalbin admini vardır dostum uğraşma boşuna :D
admini yok whois falan hepini çektim bundan eminim daha önede bir admini olmamış tüm bilgiler bu yönde kendi söylemiyor bunu ben ulaştım bu bilgilere admini ben olmak istiyorum admin paneli bir bulsam gerisi gelirde onuda bulamadım :(
Aşık olamamak diye birşey yok. Ama çat diye olacak birşey de değil. Eğer onun istediği türden biriysen ve istediği ilgi ve alakayı gösterirsen zamanla olur. Hala olmuyor diyorsa seni nazikçe kovmaya çalışıyordur. Bunun daha önceki kalp kırıklıklarıyla veya şuan başka birine ilgi duymasıyla ilgisi olabilir... Zamana bırak..

başka birine ilgisi yok şuan ama bilmiyorum yorumun için sağol

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
34
Başkasına aşık olup olmadığını onun dışında kimse bilemez. Tabi o istemediği sürece. Hayırlısı neyse o olsun diyelim. İyi forumlar.. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.