Çözüldü Sağ kulak çınlaması

burak1701

Katılımcı Üye
21 May 2014
276
0
Adana
4 gündür sağ kulağım çınlıyor çarşamba günü doktora görüneceğim bunu yaşayanlar var mı hiç acaba kir den dolayı olabilir mi kalitesiz bir kulaklıkla biraz yüksek sesli bağırmalı kırmalı video izledikten 1 gün sonra ortaya çıktı(aralarda yine aynı kulaklıkla orta seviyede müzik dinlenildi tek kulaklık var ve sağa takıyordum genellikle) baş ağrısı veya herhangi bir şey yok sadece kulağım çınlıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

recep1621

Katılımcı Üye
13 Tem 2012
552
1
Benimde aynı şekilde ve artık sol kulağım sağ kulağımdan daha az işitiyor kulaklıklar ile test ettim sol kulağım daha az işitiyor doktora gideceğim en iyisi doktor yorumu

burak1701

Katılımcı Üye
21 May 2014
276
0
Adana
Benimde aynı şekilde ve artık sol kulağım sağ kulağımdan daha az işitiyor kulaklıklar ile test ettim sol kulağım daha az işitiyor doktora gideceğim en iyisi doktor yorumu

4 gün oldu benim senin kaç gün ve internette o kadar şey okudum ki ciddi bir hastalık başlangıcı olabilir deniliyor yada kalıcı olabilir de deniliyor benim şuan kulak temizlenmesiyle geçer diye umut ediyorum tabi hala öyle bir şey varsa

burak1701

Katılımcı Üye
21 May 2014
276
0
Adana
kulak zarın zarar görmüştür daha dikkatli olman lazım artık

Kulaklık silikonu olanlardan değilde plastik büyükçe bir şey kulağıma zor giren bir turdendi hiç sevmezdim plastik olanları mecburen takıyordum ve baya kullaniyordum yolda otobüste evde 15 tatil olunca tüm gün takmaya başladım ve kulağıma yerleştirirken aşırı olmasa da biraz zorluyordum dursun kulakta diye o yüzden yırtılma tarzı bir şey olmamıştır inşallah

recep1621

Katılımcı Üye
13 Tem 2012
552
1
Kulaklık silikonu olanlardan değilde plastik büyükçe bir şey kulağıma zor giren bir turdendi hiç sevmezdim plastik olanları mecburen takıyordum ve baya kullaniyordum yolda otobüste evde 15 tatil olunca tüm gün takmaya başladım ve kulağıma yerleştirirken aşırı olmasa da biraz zorluyordum dursun kulakta diye o yüzden yırtılma tarzı bir şey olmamıştır inşallah

zar o kadar önde değildi korkma sesten dolayı basınç yapmıştır bende öyle düşünüyorum fakat yine dedğim gibi doktor şart yaklaşık 1 aydır bu şekilde önemsemedim ama bu gün kulaklık takınca aynı şeyi yaşadım ondan dolayı doktor tavsiyesi şart doktora görün bende görünecem

hachiman

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,362
1

inşallah ciddi birsey değildir ama yeni kulaklık almalısın ya candan ya maldan. doktora gitmelisin
ama tahminimce en kötü sadece çınlamayla kalır başkada bir zararı olmaz

burak1701

Katılımcı Üye
21 May 2014
276
0
Adana
zar o kadar önde değildi korkma sesten dolayı basınç yapmıştır bende öyle düşünüyorum fakat yine dedğim gibi doktor şart yaklaşık 1 aydır bu şekilde önemsemedim ama bu gün kulaklık takınca aynı şeyi yaşadım ondan dolayı doktor tavsiyesi şart doktora görün bende görünecem

Ya yarın yada çarşamba günü gideceğim inşallah sende de bende de ciddi bir şey çıkmaz ve bu çınlama tinnitus isimli hastalik değildir çünkü kalıcı oluyor ve tüm hayatın boyunca çınlama kulağında oluyor ne yazik ki umarım ciddi bir şeyimiz yoktur

burak1701

Katılımcı Üye
21 May 2014
276
0
Adana
inşallah ciddi birsey değildir ama yeni kulaklık almalısın ya candan ya maldan. doktora gitmelisin
ama tahminimce en kötü sadece çınlamayla kalır başkada bir zararı olmaz

Yeni kulaklık değil müziği bile dinlemem ki çınlama başladığından beri kulaklık takmıyorum işin garip yanı iyi olmasa da çınlamanın olduğu gün daha çınlama baslamamişken silikonlu ucuz bir kulaklık almıştım 5 TL ye kalite sıfır ama zaten düşük seviyelerde dinleyeceğim için kısa bir süreliğine kullanmak için almıştım eğer o saçma kulaklık yuzundense bu olay baya pişman olurum onu kullandığım için umarım ciddi bir şey yoktur internette yazdığı gibi cinlamadan daha ciddi inşallah geçici bir olaydır demekten başka çare yok simdilik

lazrail61ts

Yeni üye
6 Mar 2016
22
0
PLAKA61
vucudundaki herhangibi rahatsizligi internete arayip kendince teshis koyma kardesim pskolojik olarak etkilenirsin ve gordugun her tedaviye ragmen bu rahatsizligi cekersin..eger bas donmesi ve dengende sikinti varsa kulak zarin yirtilmis olabilir benimde pek bilgim yokta bildiklerimi soluyom..ayni sorun bendede oluyodu yaksasik 3 senedir kulaklik kullanmiyorum..saadete gelelim bas donmesi mide bulantisi ve dengede sorun varsa en kisa zamanda bir uzmana gorun ..bunlar yoksa rahat ol zamanla gecer..gecmis olsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.