Sağlam Bir RaT Önerirmisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pR0x

Yeni üye
15 Ağu 2011
41
0
Arkadaşlar Başlıkta Belirtiğim Gibi Sağlam Bir Rat Lazım Turkojan oLur [ Gold Editi0n ] Haric Kullandığınız Menmun Oldunuz Bi RaT Ama Beni Kandırmaya Çalışmayın Yemem Bazı ÇakaL ArkadaşLar İçin Dedim Herkez Üstüne Alınmasın Ve Kurulumunda Yardım Ederseniz Sevinirim Şimdiden Teşekkürler ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:

pR0x

Yeni üye
15 Ağu 2011
41
0
kardeş turkojan gold editi0n pc . . . . . . . ondan başka arıom ama gold edition olmassa sadece 4.0 olsa iyi olur

pR0x

Yeni üye
15 Ağu 2011
41
0
senden bişe istiycem internet hızım çok düşük bu ratlarda part part 95 mb ttnetin şeyi işste 30 da indiriyorum bana rar şifresiz spynet 2.6 lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.