Saglam Masaüstü bilgsayar bilen varmı?

YangBoys

Üye
13 Nis 2014
69
0
Saglam Masaüstü bilgsayar Önere Bilcek

1500-2300 YTL Arasında Linlerinizi Bekliyorm :) :yo:yo:yo

Son düzenleme:

ultrahacker59

Katılımcı Üye
7 May 2013
530
0
Tekirdağ
Toplamakla Neden Uğraşıyorsun ki... Toplasanda Toplamasanda Bir Şey Değişmez.! Sen En İyisi Full Titanik Kasa Al.

Aynı Hattan 3 Ayrı Şekilde Elektrik İle Beslemen Lazım. Bir Tanesi Fan ve Elektrik'i Sistemleri İçin, Diğeri RAM İçin ve 3. Kaynak da Geriye Kalan Diğer Donanımları Besler. İçerisinde Alüminyum Borular İle Gaz Dolaştırarak Bilgisayarın Isınmasını ve Affallayıp, Sistemin Takılıp Donmasını Engeller.

O Kadar Teknolojik Olmasına Gerek Yok Diyorsan;

1-) DDR 5 32 GB RAM
2-) İntel® Turbo Boost Technology 2.0 destekli 4. nesil Intel® Core™ i7-4700MQ İşlemci (8 Adet)
3-) 256 bit geniş banda sahip NVIDIA® GeForce® GTX 770M Muazzam Ekran Kartı ve NVIDIA® Optimus™ teknolojisine sahip 6 GB GDDR5 Ekran Belleği
4-) DVD Super Multi Sürücüsü, Blu-ray RE Sürücüsü (BDXL Desteği Dahil)
5-) 4 TB 2500 - 3000 RPM Toshıba HardDisk

Ayrıca Bunların Hepsini Kaldırabilecek Bir Anakart ve Fan Sistemi Bul 20 Sene Arkana Bakma İstediğin 3D & HD Similasyon Program, Oyun Ne Varsa Kullan :)

meghal

Katılımcı Üye
5 Tem 2013
251
0
Nereye...
Toplamakla Neden Uğraşıyorsun ki... Toplasanda Toplamasanda Bir Şey Değişmez.! Sen En İyisi Full Titanik Kasa Al.

Aynı Hattan 3 Ayrı Şekilde Elektrik İle Beslemen Lazım. Bir Tanesi Fan ve Elektrik'i Sistemleri İçin, Diğeri RAM İçin ve 3. Kaynak da Geriye Kalan Diğer Donanımları Besler. İçerisinde Alüminyum Borular İle Gaz Dolaştırarak Bilgisayarın Isınmasını ve Affallayıp, Sistemin Takılıp Donmasını Engeller.

O Kadar Teknolojik Olmasına Gerek Yok Diyorsan;

1-) DDR 5 32 GB RAM
2-) İntel® Turbo Boost Technology 2.0 destekli 4. nesil Intel® Core™ i7-4700MQ İşlemci (8 Adet)
3-) 256 bit geniş banda sahip NVIDIA® GeForce® GTX 770M Muazzam Ekran Kartı ve NVIDIA® Optimus™ teknolojisine sahip 6 GB GDDR5 Ekran Belleği
4-) DVD Super Multi Sürücüsü, Blu-ray RE Sürücüsü (BDXL Desteği Dahil)
5-) 4 TB 2500 - 3000 RPM Toshıba HardDisk

Ayrıca Bunların Hepsini Kaldırabilecek Bir Anakart ve Fan Sistemi Bul 20 Sene Arkana Bakma İstediğin 3D & HD Similasyon Program, Oyun Ne Varsa Kullan :)

kardeş dediğin sistem 20 sene kullanırsın tamamda adamın cebinide 20 sene yakar o bilionmu :RpS_wink:

sefecefe

Katılımcı Üye
19 Haz 2014
458
0
kardeş samsung alma ne alırsan al :D ben bilmiodum babam samsung almış benim haberim yokken nie aldım dedim en ucuzu buydu dedi :D çok sıkıntı yaşıyorum bence samsung alma.

C0d3RaP

Yeni üye
17 Haz 2010
8
0
Öncelikle toplamamı istiyorsunuz hazır mı ona bir karar verin.Sonra ne yapıcaksınınız bu sistem ile onu bize söyleyin.Toplarsanız aynı fiyata daha iyi bir bilgisayar alabilirsiniz ama toplarsanız bilgisayar da bir sorun olduğunda kendiniz ilgilenmek zorundasınız bir sorun olduğunda hangi parça sorunluysa bulup onu garantiye yollamanız gerek hazır gibi tüm kasayı yollayamazsınız. Bir araştırıp karar verdikten sonra ne istediğinizi buraya yazın ona göre öneride bulunalım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.