Saglam trojan türü program lazım yardım edermisiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fbsoner12

Üye
14 Ağu 2011
72
0
İstanbul/Zeytinburnu
arkadaşlar önceki konumda belirtmiştim evde iki tane bilgisayar var;
Benim Kullandığım Pc: Dandik pc oyun falan kaldırmıyo internete giriyo :)
Babamın Kullandıgı Pc:Oyunları rahatça kaldırıyo istediginiz online oyun oynanır.

normalde ben babamın pcde online oyun oynuyodum taa ki son 2 güne kadar pc baslangıca sifre koymus o kadar denedim denedim bişey bulamadım babam kim bilir facede ne haltlar yiyo :p fake açsam işi yürütsem konuşsam etsem trojan veya benzer programı yedirsem başlangıç şifresi elde edebilirmiyim ? elde edelirsem yardımcı program linki atarmısınız buraya ? her yoruma teşekkür.

arkadaşlar gerekirse kodlarla ekran kartını falan yakarım yani acımam bana bunu yaptıktan sonra.

Son düzenleme:

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
24
bende diyorum ki , rat yedir babana sonra genel şifrelerine bir bak mesela şifreler "1905 galatasaray vb ise pc şifreside takım veya futbolla ilgili bir şey olabilir , s.m. yollarını kullanabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.