Sahte istirahat raporu.Lütfen Yardım Edin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fthmealur23

Yeni üye
26 Eyl 2011
12
0
Arkadaşlar öncelikle hepinize şimdiden beni yzüstü bırakmayıp yardım edeceğiniz için teşekkürler.Benim Sorunum aslında şu daha önceki bir raporu tarayıcıdan alıp paintten hazırladım orjinalin aynısı oldu ancak yazıcdan çıktı alma problemim var.

Doktor çıkattığı rapor gibi gözükmüyor boyut olarak küçük.Resim olarak çıktı aldığım için bir türlü nasıl yapıldığını bulamadım.

ÖZEL den ulaşmak isteyen arkadaşlar için facebook adresim:

İletişim Adresi Vermek Yasak//Darkness DeviL

Moderatör tarafında düzenlendi:

sezgico

Üye
29 Eki 2009
213
1
Sağlık ocağından gerçek bir rapor aldığın zaman o raporu okula teslim etmeden önce renkli bir fotokopi makinesinde çoğalt ama günlerin yazdığı yere beyaz kağıt yapıştır yazıcıdan boş olarak çıksın tarih bölümleri. Renkli yazıcı kullanmaktaki amaç genelde doktorlar mavi renkte kalem kullandığı için sahte olduğu anlaşılmasın diye. Daha sonra tarih yerine istediğin tarihi atıp kullan. Ama her ihtimale karşı bir tane boş rapor yedekte tut biterse çoğaltmak için. Ben lisede son sene böyle geçirdim.

Son düzenleme:

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Şimdi güzel kardeşim konun aslında belirsiz neden belirsiz bu nasıl bi sağlık raporu iş mi okul mu ne olduğunu belirtmemişsin..Tabiki bu konuda sana yardımcı olmak gibi bi niyetim yok çünkü yasal olmauyan bi durum kii sitemizde de illegal bi durum için yardım alacağını sanmıyorum...Ancak okul içinse neden bu kadar sahtekarlık peşinde koşuyorsun 2 veya 3 hastane dolaşsan doktorlara azcık duygu sömürüsü yapsan bence bi tane insaflısı çıkıp yardım eder..Biz hatta iş için gittik kendi aile doktorumuz değil diye vermedi ama yanındaki odaya girdik doktora durumu anlattık iş içinse tabi dedi 2 dkk da imzaladı verdi..

Yani sana anlatmaya çalıştığım şu diyalogla bile çözebileceğin bi konu için yazıktır hemen sahteciliğe koşmayın akıl vermek haddimiz değil ancak yasal yoldan dururken neden hile hurda??? Neyse ben fazla can sıkmıyayım :)

İyi Forumlar...

fthmealur23

Yeni üye
26 Eyl 2011
12
0
Şimdi güzel kardeşim konun aslında belirsiz neden belirsiz bu nasıl bi sağlık raporu iş mi okul mu ne olduğunu belirtmemişsin..Tabiki bu konuda sana yardımcı olmak gibi bi niyetim yok çünkü yasal olmauyan bi durum kii sitemizde de illegal bi durum için yardım alacağını sanmıyorum...Ancak okul içinse neden bu kadar sahtekarlık peşinde koşuyorsun 2 veya 3 hastane dolaşsan doktorlara azcık duygu sömürüsü yapsan bence bi tane insaflısı çıkıp yardım eder..Biz hatta iş için gittik kendi aile doktorumuz değil diye vermedi ama yanındaki odaya girdik doktora durumu anlattık iş içinse tabi dedi 2 dkk da imzaladı verdi..

Yani sana anlatmaya çalıştığım şu diyalogla bile çözebileceğin bi konu için yazıktır hemen sahteciliğe koşmayın akıl vermek haddimiz değil ancak yasal yoldan dururken neden hile hurda??? Neyse ben fazla can sıkmıyayım :)

İyi Forumlar...

öncelikle hepinizie teşekkür ederim.Demiş ki arkadaş ne raporu ben bir lise öğrencisiyim.

11.sınıftayım ve böyle arkadaşların yaptıklarını farkettim yakalanma ihitimali illegallik yok kardeşim protokol no : diploma no imza herşeyi var ben sadece doktorların bu nu hangi ben tarayıcıdan aldıgım için jpeg formatında ben bu düzelttim tairihini felan ancak yazııdan çıktı aldığımda ise resim olarak yazdırdığım için yazılar küçük çıkıyor ve orjinaline benzemiyor.ben sadece yardım edebilecek büyüklerimiz vardır diye sitede açtım konuyu.

fthmealur23

Yeni üye
26 Eyl 2011
12
0
Sağlık ocağından gerçek bir rapor aldığın zaman o raporu okula teslim etmeden önce renkli bir fotokopi makinesinde çoğalt ama günlerin yazdığı yere beyaz kağıt yapıştır yazıcıdan boş olarak çıksın tarih bölümleri. Renkli yazıcı kullanmaktaki amaç genelde doktorlar mavi renkte kalem kullandığı için sahte olduğu anlaşılmasın diye. Daha sonra tarih yerine istediğin tarihi atıp kullan. Ama her ihtimale karşı bir tane boş rapor yedekte tut biterse çoğaltmak için. Ben lisede son sene böyle geçirdim.

kardeişm yeni sistemde artık mühür felan yok.yani senin deiğin gibi bir olay olmuyor herşey otomatik ve yazıcı çıktısı oluyor.doktor çıkarttığı zaman imzalıyor ve raporu size teslim ediyor bursa da böyle başka şehirleri bilemem.ancak bizde böyle oluyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.