Sakal Bıyık traşı

GSNiyazigs

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
876
0
31
Türkiye-İstanbul
Meraba öncellikle ben 06.05.1999 doğumlu 15-16 yaşında bi erkeğim ve Lise 2 ye gidiyorum
Sorunum şu yaklaşık 2 senedir makinayla sakal bıyık traşı oluyorum ama sakal o kadar çok yok yanaklarda tek tük bide faullerin altında biraz sıkı çıkıyor Bıyık var böyle 1-2 hafta kesmesem baya bi bıyık çıkar ama sakal 1-2 hafta kesmesem yüzümde siyah siyah belli oluyor ve çok kötü bir görüntü alıyor suratım çünkü toplu ve düzenli çıkmıyor bazı yerlerde sıkı bazı yerlerde hiç yok çenede yanaklarda 1-2 günde bir makinayla traş oluyorum ama artık sıkıldım ve makinayla ne kadar alırsam alim sakallar ve bıyıklar yine kalıyor çevremden sürekli şu sakallarını bıyıklarını kes diye uyarılar alıyorum (önceki sabah kesmeme rağmen) ve sıkıldım artık jilete geçmeyi düşünüyorum fikirlerinizi merak ediyorum bu yaşta jilete başlamak doğrumu ilerde askerlikte vs sorunlar çıkarmı ve birde önerenler varsa ne tür mazemeler kullanmalıyım tecrübeleri abilerim varsa yardımcı olsunlar lütfen :)

Pathfinter

Üye
22 Eki 2013
231
0
Evet o yaşlarda sakal tamda düzenli olmuyor fakat jiletten sonra az daha sıklaşır sakalların ve daha güzel bir görüntü alır ...tabiki direk jilete vur demiyorum fakat durumların onu gösteriyor :) bu arada jiletten o kadar korkmana gerek yok ilk başlarda insan biraz tereddütle yaklaşıyor biliyorum bu eminimki tüm erkeklerin başına gelmiştir o yaşlarda... Sana diyeceğim şu abin olarak elmacık kemiklerinin olduğu yerlere jilet vb.. şeyler sürme ileride sıkıntısını yaşayabilirsin birde sakallarını düz almaya çalış ileride düz çıkması için ;) Karar yine senindir genç..Saygılarımı sunarım....

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
Bırak kalsın sakal bıyık :) İlerde zaten kese kese bi hal olacaksın. Mümkün olduğunca erken jilet vurma

Drajin Kagen

Katılımcı Üye
22 Tem 2013
497
0
PaşaBahçeden
Kardeşim Erkeğin makyajı sakaldır. askerde sorun falan olmaz zaten hergün traş olucaksın bi zorluk yaşamazsın sakal bıyık dolgun bi şekilde çıkmasını istiyorsan jilet kullan ama sevmiyosan geç çıksın diyosan makine ile devam et.

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,866
kedi ye :D saka bir yana hic heveslenme ileride bikacaksin hergun tras olmaktan

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
Sakın dokunma kardeşim 9. sınıfta başlamıştım makinam yoktu askerde ne yapacağım diye düşünüyorum :) bak makina ile kesmeye devam et ileride şık bi sakal şeklin olur sakın jilet vurma

OxMaNiA

Katılımcı Üye
11 Şub 2013
704
0
#TR>.Corum
bende senle aynı dertteydim. jilet vurdum. şimdi 2 günde hemen uzuyo.okula almıyolar. hergün kesmek zorundayım

Subay34

Yeni üye
2 Kas 2014
50
0
Çevredekilerin dediklerine kulak asma seni beğenen öylede beğenir jilete'de sakın ama sakın vurma askere kadar'da böyle kalsan çok iyi olur sakal traşı sıkıntısından kurtulursun saygılar :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.