Samsung GT-P7500 Tablet Rom

DEATH OF WAR

Katılımcı Üye
23 May 2013
509
1
system32.exe
Okul tableti olarak Samsung GT-P7500 model bir tablet var. Arkadaşım kardeşi için bu cihazı açmak istiyor fakat cihaza bir türlü stock rom yükleyemiyoruz. Odin ile twrp kurulumu denedik başka romlar denedik fakat hepsinde "invalid binary signature" hatası veriyor. Cihazın ayarlar kısmına girebildik usb hata ayıklama modunu açabildik. Bu cihaza root yükleyebilir miyiz veya bir şekilde rom yükleyebilir miyiz?

jogacan

Katılımcı Üye
20 Mar 2022
421
210
Daha evvel içerisinde custom rom yüklenmişse cihazın kimlik ayarları değişmiş olabilir. Bu durumda da cihazın orjinal yazılımını kurduğunuzda kendisini doğrulayamıyor olabilir. Çok eskiden merakım olan konulardı pek bilgim yok fakat hard brick etmemek için bir teknik servisten destek alın derim

DEATH OF WAR

Katılımcı Üye
23 May 2013
509
1
system32.exe
Daha evvel içerisinde custom rom yüklenmişse cihazın kimlik ayarları değişmiş olabilir. Bu durumda da cihazın orjinal yazılımını kurduğunuzda kendisini doğrulayamıyor olabilir. Çok eskiden merakım olan konulardı pek bilgim yok fakat hard brick etmemek için bir teknik servisten destek alın derim
Hocam teknik servisler açamayız demişler. Fakat ben kısmende olsa cihaza erişim sağlayabildim ayarlardan usb hata ayıklamayı açabildim. Cihaza root veya başka bir şekilde apk yükleme şansım var mıdır?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.