Samsung hakkında yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
Arkadaşlar samsung e-250 internet ayarını nasıl yapacağız
*#52828378# yap OTA TYPE SETTİNG E girGPRS BEARER OTA NIN SEÇİLİ OLMASI LAZIM

arkadaşlar java dünyası-gir SEÇENEKLER -ŞEBEKE AYARLARI-GİR APN internet OLACAK KAYDET ÇIK BAŞKA BİŞEY YAPMAYIN bu java dünyasının internet erişimine izin verir izinleride HER SEFERİNDE SOR yapın ve mutlaka kullanıcı adı ve şifrenin DOĞRU olduğuna emin olun yavaş ve dikkatli yazın yanlışlık varsa olmaz hadi kolay gelsin

öncelikle menü-uygulamalar-türkcell menü-türkcell hizm.-müşteri hizm.-ayarlarımı yap-wap ayaralarına girin altta telefonun modelini yazarsın (ben sadece d900i yazdım) sana bir mesaj gelir beklersin biraz mesaj geldiğinde mesajı aç sçnklr bölümüne tıkla yükle de. konum ekrana gelir wap de herhangi bir profile eklersin bu wap ayarlarını ve internete girersin olay bu kadar eğer bu da olmazsa ayarlar -şebeke ayarları manuel de şebekeni seç (benimki türkcelldi ben türkcell i seçtim.) ve internete artık girersiniz

alıntıdır ;)

Son düzenleme:

4DEATH

Katılımcı Üye
22 Tem 2008
943
0
vodafone menüde yokmu ayarlar wap ayarları, web, mms ayarları falan . o zaman vodafone gerçekten dandik xD
nakres_38' Alıntı:
*#52828378# yap OTA TYPE SETTİNG E girGPRS BEARER OTA NIN SEÇİLİ OLMASI LAZIM

arkadaşlar java dünyası-gir SEÇENEKLER -ŞEBEKE AYARLARI-GİR APN internet OLACAK KAYDET ÇIK BAŞKA BİŞEY YAPMAYIN bu java dünyasının internet erişimine izin verir izinleride HER SEFERİNDE SOR yapın ve mutlaka kullanıcı adı ve şifrenin DOĞRU olduğuna emin olun yavaş ve dikkatli yazın yanlışlık varsa olmaz hadi kolay gelsin

öncelikle menü-uygulamalar-türkcell menü-türkcell hizm.-müşteri hizm.-ayarlarımı yap-wap ayaralarına girin altta telefonun modelini yazarsın (ben sadece d900i yazdım) sana bir mesaj gelir beklersin biraz mesaj geldiğinde mesajı aç sçnklr bölümüne tıkla yükle de. konum ekrana gelir wap de herhangi bir profile eklersin bu wap ayarlarını ve internete girersin olay bu kadar eğer bu da olmazsa ayarlar -şebeke ayarları manuel de şebekeni seç (benimki türkcelldi ben türkcell i seçtim.) ve internete artık girersiniz

alıntıdır ;)

dediğini yap derim ben :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.