Sanal Bilgisayar

BigStrong

Üye
10 Eyl 2012
196
0
Merhaba arkadaşlar ,
Bilgisayarıma kurduğum online bir oyunu sanal bilgisayardanda kurup ikisindende aynı anda aynı modem üzerinden bağlanıp oynamak istiyorum.Fakat oyuna baglandıgımda oyun yoneticileri benim bu tarz birsey yaptıgımı anlamamalı.Yani her turlu numara (IP v.s) değişik olmalı.
Örneğin A online oyununa asd ve zxc hesaplarıyla giriş yapacağım.Normalde aynı bilgisayardan giriş yaptıgım taktirde ikisininde aynı ip numarasından girdiği yöneticilerce görünür.Birine cezai bir işlem uygulandıgında diğerinede uygulanır.Bu durumun önüne geçmek istiyorum.asd hesabıyla normal bilgisayardan zxc hesabıylada sanal bilgisayardan giriş yapacağım fakat aynı modem üzerinden baglanacagım için çeşitli numaraların aynı olmasından ve diğer hesabında deşifre olmasından endişe ediyorum.
Böyle bir durumun önüne geçmek için yapılması gerekenler nelerdir ?
Cevap veren herkese şimdiden teşekkürler ...

Son düzenleme:

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Oyunun guvenlik ayarlarina gore degisir bunlar. Sanal pcde normal pcde kullandiginiz ip degistirme programlarini kullanabilirisiniz hotspot shild gibi ancak oyun guvenlik duvarinda sesl chat sitelerinde oldugu gibi sanal pc engelleme ozelligi varsa sanal pcden baglandiginiz anda ban yersiniz. Bu banlar hdd den tutunda ethernet kartina kadar herseye atilir bunu tesbit etmek cok zordur sistemi bilmek gerekir.

Eger ki sadece ip uzerinden takip varsa ve sanal pc koruma ozelligi yoksa normal ip degistirme islemleri ile sanal pc ipnizi degistirip giris yapabilirsiniz ancak komple pcnin tamaminin ban yeme riskini goz ardi etmeyin..

Ip degistirmek icin hotspot shild, fast hide ip, super hide ip gibi bi cok programi kullanabilirsiniz..

BigStrong

Üye
10 Eyl 2012
196
0
Oyunun guvenlik ayarlarina gore degisir bunlar. Sanal pcde normal pcde kullandiginiz ip degistirme programlarini kullanabilirisiniz hotspot shild gibi ancak oyun guvenlik duvarinda sesl chat sitelerinde oldugu gibi sanal pc engelleme ozelligi varsa sanal pcden baglandiginiz anda ban yersiniz. Bu banlar hdd den tutunda ethernet kartina kadar herseye atilir bunu tesbit etmek cok zordur sistemi bilmek gerekir.

Eger ki sadece ip uzerinden takip varsa ve sanal pc koruma ozelligi yoksa normal ip degistirme islemleri ile sanal pc ipnizi degistirip giris yapabilirsiniz ancak komple pcnin tamaminin ban yeme riskini goz ardi etmeyin..

Ip degistirmek icin hotspot shild, fast hide ip, super hide ip gibi bi cok programi kullanabilirsiniz..

Cevap için teşekkürler ,
Daha öncede çeşitli şeyler denedim fakat hazin sona engel olamadım :) Sadece ip yetersiz her turlu bağı koparacak bir sistem lazım.

brt3rr

Katılımcı Üye
31 Tem 2012
327
0
ORDU
Knight Ta Çharmı Kasacan LA :)

Büyük İhtimal Oluyor Kardeşim..

Bir ara Ben Tabi Şu anda Brktım Sistem nasıl İşliyorDur Tam bir Bilgim Yok ama..

Ben Çhar kasıyordum Knight online De.. Sanal Pc De Charı Açıp .. Üst pc de kasıyordum..

Süper de Oluyor.. İyi GünLEr..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.