Sanal Kart...

ByMutlu

Katılımcı Üye
20 Tem 2013
406
0
İstanbul
Merhabalar arkadaşlar,

Ben sanal kartımla alışveriş yapmak istiyorum fakat yaptığım siteler ilk ayda ürünün toplam fiyatını alıyor.Bu sorunu nasıl halledebilirim ?

Mesela ürün 120TL, ilk ay 60 ikinci ay 60 vermem gerken yerde ilk ay 120TL çekiyor.Bunu normal kartımla mı yapmam gerekiyor, yoksa herkesde aynı sorun mu var ?

Sanal Kartım: Garanti Bankası​

hamush

Katılımcı Üye
26 Haz 2012
635
1
Mantık zaten öyledir, ister sanal kart, ister kredi kartı kullan.. Mesela 200 lira limitli sanal kart ile 150 liralık bir şey alalım. İlk ay limitinden bütün taksitler toplamı-bir taksit düşer.. yani limitinden 100 kalır, 50 lira borcun vardır. İkinci ay limitin 150 olmuştur 50 lira borcun vardır. Son ay limitin normal limitindir, borcun yine 50 liradır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.