Sansürü özet geçebilir misiniz?

lDeanl

Katılımcı Üye
3 Mar 2012
787
0
Yav birşey indirmeye korkuyorum film, müzik indirmek yasak mı? Tam olarak neler yasak söyleyebilir misiniz?

MadloveReyiz

Katılımcı Üye
14 Tem 2013
738
0
qw

Yav birşey indirmeye korkuyorum film, müzik indirmek yasak mı? Tam olarak neler yasak söyleyebilir misiniz?

kardeşim normal oyundur,filmdir,videodur indirmek yasak değil benim bildiğim
ama cinsel içerikli sitelere giriş yaptığında ne kadar durduğunu,neler izlediğini ve indirme yapıp yapmadığın kontrol ediliyor ve daha sonradanda fişleme sistemiyle raporlanıyormuş.

smlblc

Katılımcı Üye
23 May 2013
346
0
bence bu sansür olayı saçma.şimdi türkiyede en az 20 milyon ergen var kız erkek.
şimdi bunların hepsine baskın yapacaaklarsa o zaman türkiye polislerin başka bir işinin olmaması gerekir.

MadloveReyiz

Katılımcı Üye
14 Tem 2013
738
0
qw

bence bu sansür olayı saçma.şimdi türkiyede en az 20 milyon ergen var kız erkek.
şimdi bunların hepsine baskın yapacaaklarsa o zaman türkiye polislerin başka bir işinin olmaması gerekir.

bütün herkezi kontrol ediceklerini sanmıyorum sadece o tip sitelerde bulunan kişilerin ne kadar durduğuna ve bişey indirip indirmediğine dair fişleme yapılıcakmış daha sonrada ev adresine kadar ulaştırılıcakmış

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.