Şantaja uğruyorum hacker tarafından.İntihar etmem an meselesi yardım lütfen????

Kenawors

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
569
0
Adam yabancıysa saın gitme uğraşma çünkü polis ipyi yabancı yerde görünce suç devlet sırrı değilse takipsiz kararı veriyoe

Amy Root

Uzman üye
12 Nis 2014
1,552
0
ben bu işlerden hiç anlamam lütfen allah rızası için bir kontrol eder misiniz..
ama bildiğim hatırladığım kadarıyla hiçbir şey atmadı bana. sadece isteği kabul ettim ve olanlar oldu :(

lütfen girin inceleyin lütfenn

Hesabına göz gezdirdim tamamen bayanlar ekli ve çoğuda fake ekli olan kişilerin cogu sureklı fotoğraf atmıs ki büyük ihtimal sende açmıssın sadece konusmayı acarak olacak sey degıl dostum acilen bilgisayarını formatla.

|SE|HiperActive

Katılımcı Üye
20 Nis 2013
687
0
UsingSystem;
Ben Skype Adresinden Tehdit İçerikli Bir Yazı Görmedim Tamtersi Sen Millete Abazalık Yapıyorsun Durduk Yere Milleti Uğraştırma Kamera Açarak Bilgisayarına log atıp video almasıda imkansız Çünkü Skype Video Aramasına Log Vs Birşey Koyamaz Konu İhbar.

Xr00tgh0st

Katılımcı Üye
4 Haz 2015
475
3
C:/Windows/
Belki skype 0day açığı kullanarak yapmıştır. Üst düzey bir hacker olabilir. Darknette satılık vardı sanırsam 0dayy

wesley7

Yeni üye
8 Ağu 2015
29
0
Videoyu sana yolladi mi ? Onda olduguna emin ol Birkere ve olayi tam anlat ki yardimci olabilelim

karşılıklı kamerada konuşurken bir dakika olmadan onun kamerasındaki kız kapandı ve benim videomu kendi kamerasında bana izlettirdi. videomu bana göndermedi yani. daha sonra ben korkup kapattım görüntülü konuşmayı. ve hemen bana birsürü mail adresi dolu bir metin yolladı. o metinde de tüm akrabalarım arkadaşlarımın facebook adresleri isimleri yazıyordu.

para yollamazsan bu adreslerin hepsine yollucam dedi

Xr00tgh0st

Katılımcı Üye
4 Haz 2015
475
3
C:/Windows/
karşılıklı kamerada konuşurken bir dakika olmadan onun kamerasındaki kız kapandı ve benim videomu kendi kamerasında bana izlettirdi. videomu bana göndermedi yani. daha sonra ben korkup kapattım görüntülü konuşmayı. ve hemen bana birsürü mail adresi dolu bir metin yolladı. o metinde de tüm akrabalarım arkadaşlarımın facebook adresleri isimleri yazıyordu.

para yollamazsan bu adreslerin hepsine yollucam dedi

Bu kişi daha önceden seni izlemiş. Yani daha önceden başka bir fake hesap ile rat yollamış olabilir.

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
Dostum arkadşların önerilerine kulak as . Parayı yollasan bile kesinlikle yayınlayacaktır . Senin hakkında senden izinsiz fotoğraf video vs açamaz suçtur bu . adam 2 türlü suç işlemiş hem bilişim suçlarına git hem normal dava aç her türlü sende bulunursa tazminat bile alırsın.

wesley7

Yeni üye
8 Ağu 2015
29
0
Bu kişi daha önceden seni izlemiş. Yani daha önceden başka bir fake hesap ile rat yollamış olabilir.

kardeşim tuhaf geliyor biliyorum ama cidden ve ciddenn ilk defa chatroulette sitesinde karşılaştık orda skype istedi ve kamera isteğiyle yaptı. hiçbir dosya kabul etmedim. ama şöyle bir tuhaflık oldu. 3-5 kere denedik kamerada konuşmak için. sürekli bağlantı yavaş diyordu göremiyordu beni veya ben göremiyordum. sürekli kapatıp açıyorduk. ""--şöyle de bir ayrıntı var o aramaların arasına bir tane de sesli arama sıkıştırdı.--"""

işte en son bağlantı hızı falan sorun kalmayınca açtık bırbrımıze kamerayı ve 1 dakika sonra onun kamerasında kendı vıdeomu gördüm. kapattım apar topar ve bana birsürü facebook adresi isim soyisim şeklinde linklerle beraber bir iki tane metin kutusu yolladı. bütün bilgilerine ulaştım, para gelmezse video hepsinde şeklinde bir saat boyunca konuştuk işte :(

filozofkopat

Uzman üye
22 Mar 2015
1,204
1
parayı vermek bir çözüm değil parayı verdikten sonrada yayınlayabilir.yapman gereken şey bir vatandaş olarak bilişim suçlarına müracaat etmendir.
Öncelikle sakin olmalısın.sana bunu diyen kişi eğer seni sanal ortamda takip ediyorsa bu yazılanlarıda görebilir.Yani sana burdan birisi çözüm yolunu sanal ağ üzerinden sunsa bu karşı taraftan bilinebilir.Derin bir nefes al ve yarın sabah uyanır uyanmaz emniyet müdürlüğü bilişim suçları bölümüne git derdini anlat.senin gibi çok insan bu ve ya buna benzer sorunlarla karşı karşıya.He videon yayınlansa bile aynı gün içerisinde devlet tarafından zaten kaldırılır.
Ecem Hotoğlu olayını bi hatırla ama istersen

wesley7

Yeni üye
8 Ağu 2015
29
0
parayı vermek bir çözüm değil parayı verdikten sonrada yayınlayabilir.yapman gereken şey bir vatandaş olarak bilişim suçlarına müracaat etmendir.
Öncelikle sakin olmalısın.sana bunu diyen kişi eğer seni sanal ortamda takip ediyorsa bu yazılanlarıda görebilir.Yani sana burdan birisi çözüm yolunu sanal ağ üzerinden sunsa bu karşı taraftan bilinebilir.Derin bir nefes al ve yarın sabah uyanır uyanmaz emniyet müdürlüğü bilişim suçları bölümüne git derdini anlat.senin gibi çok insan bu ve ya buna benzer sorunlarla karşı karşıya.He videon yayınlansa bile aynı gün içerisinde devlet tarafından zaten kaldırılır.
Ecem Hotoğlu olayını bi hatırla ama istersen

çok teşekkürler. Yarın sabah zaten ilk işim bunu yapmak. hemen gidip derdimi anlatacam ve adamın online olmasını bekleyecem. burdaki arkadaşlarla iletişimde olacağız inşallah yardımcı olurlarsa ben hiç anlamam bu işlerden eğer online olunca keşke bir arkadaş gümletebilse onu :(

filozofkopat

Uzman üye
22 Mar 2015
1,204
1
çok teşekkürler. Yarın sabah zaten ilk işim bunu yapmak. hemen gidip derdimi anlatacam ve adamın online olmasını bekleyecem. burdaki arkadaşlarla iletişimde olacağız inşallah yardımcı olurlarsa ben hiç anlamam bu işlerden eğer online olunca keşke bir arkadaş gümletebilse onu :(

Dediğim gibi soğukkanlı ol ve pc güvenliğini sağla.Hala takip ediliyor olabilirsin.İyi geceler.

kzyavc

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
801
0
Bir şey mi attı indirdin naptın acaba Skype'de ekli olanların IP adresini veren bir site vardı ondan mı yaptı bir IP değiştirmeyi denesene

wesley7

Yeni üye
8 Ağu 2015
29
0
Bir şey mi attı indirdin naptın acaba Skype'de ekli olanların IP adresini veren bir site vardı ondan mı yaptı bir IP değiştirmeyi denesene

birşey atmadı. kameradan konuşucaktık bir türlü olmadı net yavaş gibi gözüküyordu hatta bir iki kere net gitti. galiba dediğin gibi yaptı. ip değiştirdim yaklaşık bir 30dk önce

commentr34

Üye
15 May 2014
55
0
istanbul
çok mantıklı düşün şimdi video elinde adamın ki daha önceden bilgisayarı ele geçirmiş olmalı adam 2 dk içinde facene giricek herkesin isimlerini alıcak liste yapacak sana yollicak önceden planlanmış olmalı sen bilgisayarına format atmadan önce bilgisayarında bir virüs falan oluştur dedikleri gibi adama yutturabilirsen yuttur adamın pc yi önce pert hale çıkar adam eğer akıllıysa dosyaların yedeğini almıştır ki sanmam aldığını sen burdakilerin sözünü dinle bence bi hata yapmışsın zaten hakim olamamışsın mevsimine burdaki insanlar bilgili bişeyler biliyorlar dediklerini yap bence

herkese hayırlı geceler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.