Satın alabileceğim bir keylogger önerisi acil

eflami

Yeni üye
12 Ocak 2016
8
0
Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır keylogger arıyorum, deniyorum. Ve anladığım kadarıyla lisanslı bir keylogger sayın almadan başarılı olamayacağım. Satın almaya karar verdim fakat, virüs programına takılmayan, taramalarda çıkmayan, ve Ada'm akıllı çalışacak verdiğim paraya değecek bir keylogger arıyorum.. Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.

Önemli not: benim için bana mail gelmesi falan önemli değil, hedef bilgisayara zaten kendim 2-3 güne bir giriş yapabiliyorum, programı acıp kendim kontrol sağlayabilirim. Zaten mail geleceğine de inanmıyorum cok hayal kırıklığına uğradım o konuda. Ve son olarak hedef bilgisayarda lisanssız bir Avira antivirüs programı yüklü. O'na yakalanmaması gerekiyor. Teşekkürler. Acil cevaplarınızı bekliyorum.

CaptainBRO

Yeni üye
25 Mar 2015
46
0
Hakops keylogger 14 d sürümü kullanıyorum. Gerçekten çok güzel bir keylogger. Ftp ve mail sağlayıcı ile logları yolluyabilirsiniz. Sanırsam satın alanlara crypterda veriliyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.