sbs ortalamam ile ilgili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
12 Şub 2012
106
0
İstanbul
Sbs ortalamam oyp ile birlikte 371.Ziya Kalkavan 378 alıyomuş.Bu liseye girebilirmiyim yardım edin cok acil bugün tercih yapacağız. He bide bu denizcilik lisesi.Mülakatla alıyomuş doğrumu?Ve askeriyeye bağlımı yardımm

Moderatör tarafında düzenlendi:

FromSky

Uzman üye
14 Eyl 2011
1,385
3
34
TÜRKİYE
Yani bizim zamanımızda sbs yoktu fakat bildiğim kadarı ile yedekten falan alıyorlarmıs herhalde
AYRICA KONU YER YANLIS KONU AÇMADAN ÖNCE FORUM KURALLARINI OKU YARDIM İSTEKLERİNİ YARDIM MERKEZİNE AÇ

25 Ara 2010
175
0
Kardeş 2.3.4. yerleştirmelerde falan girebilirsin ihtimal var yani, yerleştirme sayesinde 15 puan düşen lise bile olabiliyor

Denizcilik lisesinin mülakatlarıda bitti diye biliyorum arkadaşım girmişti çenesi yamukmuş almadılar :D

25 Ara 2010
175
0
2.3. yerleştirme var, ayrıca yedeklemede aynı değil mi? :D

atıyorum okul taban puanı olarak 450 dedi, 450 ve üstü puan alanlar giriyor, sonra okulda 20-30 kişilik açık kalabiliyor, yerleştirmede bu oluyor, kişi sayısını tamamlamak için taban puanından 5-10 puan düşüyor.

Bilmeden laf söylemeyin.

12 Şub 2012
106
0
İstanbul
2.3. yerleştirme var, ayrıca yedeklemede aynı değil mi? :D

atıyorum okul taban puanı olarak 450 dedi, 450 ve üstü puan alanlar giriyor, sonra okulda 20-30 kişilik açık kalabiliyor, yerleştirmede bu oluyor, kişi sayısını tamamlamak için taban puanından 5-10 puan düşüyor.

Bilmeden laf söylemeyin.

5-10 puan düşüonsa garanti girmem lazım.4. tercihe yazsam bu liseyi girme ihtimalim ne lord yardım et nolur :( :(

25 Ara 2010
175
0
Sana kısa ve öz olarak söylüyorum, tercih sırasının çok önemi yok, mesela 10 tercihten 2 si kabul etti, hangisine gireceğini sen seçiyorsun sonuçta, yani kaçıncı sıraya yazdığının çok fazla önemi yok onlar puana bakacak sonuçta ;D sen %85 falan girersin o liseye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.