Sdk nedir nasıl kullanılır

worldking

Üye
9 May 2014
65
0
arkadaşlar sdk nasıl bir şeydir nasıl kullanılır bana çok lazım sdk kurmak kullanmasını öğrenmek için lazım

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,700
458
'
Software Development Kit yani Yazılım geliştirme araçları olarak tanımlanabilir. Android işletim sistemine sahip bir cep telefonu, tablet yada cihaza uygulama geliştirebilmek için Android SDK şarttır. Aynı zamanda kullandığımız işletim sistemine göre değişen farklı uygulamalara da ihtiyaç duyacağız. Uygulama geliştirmek için Android SDK dışında hangi uygulamalara ihtiyacınız olduğunu sizler için derledik.

JDK (Java Development Kit- Java Geliştirme Araçları)

Eclipse (Ücretsiz kullanımıyla dünyanın en çok kullanılan kabul görmüş geliştirme ara yüzü)

Eclipse ADT (Eclipse ile Android geliştirmesi yapabileceğiniz Android geliştirme araçları)

Birçok insan sürüm güncellemeyle Android SDK arasında bağ kurarak karışık bir algı yaratabiliyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.