Seattle'da (Amerika) Yaşamak.

BiMoNeS

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
384
0
İzmir
Green Card başvurusu yapıp onaylandığı taktirde Seattle'da yaşamak, 5 yıl sonra da Amerikan vatandaşı olmak istiyorum. Seattle'da hayat nasıl? Ve ya Austin, Dallas, Houston gibi şehirleri giden gören var mı?

Fireblaze

Üye
9 Ara 2017
133
1
YouTube'da ilkay zaman var bakabilirsin. Ayrıca Neden Seattle? Daha güzel şehirler var? Hem oralar pahalı yerler. Parasını çıkarman oldukça zor maddi durumunu bilmiyorum ama ortalama bir durumun varsayarak söylüyorum bunu.

matrixlord

Kıdemli Üye
8 Ocak 2013
2,433
0
Umuyorum Hollywood filmleri izleyip gitme kararı almamışsındır. Her ne kadar bizim gözümüzde güzel bir ülke olarak gözükse de suç oranları bir hayli fazla. Samimiyet Türkiye'de ki gibi fazla değil. İnsanlar biraz robot gibi. Ayrıca toplu taşıma pek yaygın değil. Dolar'ın halide ortada. Baya paraya ihtiyacın lazım ABD'ye gidebilmek için. Hayırlısı diyelim. Green Card başvuruları daha açılmadı. Ayrıca Trump malum bizleri pek sevmiyor. Vize konusunda da sorun yaşayabilirsin.

WolFox1905

Uzman üye
29 Ocak 2015
1,226
2
Sizi tanımıyorum kimsiniz kaç yaşındasınız bilmiyorum ama size bir tavsiyede bulunmak istiyorum.
Seattle ABD'nin çok güzel bir şehri. Her insanın orada yaşayası gelir. Ancak şuan ki siyasi sebeplerden dolayı ABD'de pek de sevilmiyoruz. Sana tavsiyem eğer ingilizcen varsa ve bir lisans diploman varsa Kanada'da yaşaman. Kanada ABD'den daha güzel ve daha suç oranı düşük bir ülke. Özellikle Vancouver'i araştırmanı tavsiye ederim. Yurt dışında yaşamak zannedildiği kadar kolay değil ama imkansız da değil. Hayatında başarılar dilerim.

Vasmin

Uzman üye
19 Şub 2016
1,029
4
Amerikada yaşıyna bir hatun düşürebilir ardından gerekli işlemleri yapıp konsolosluğa müracat ettikten sonra eğer tabi paranda varsa yaşıyabilirsin .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.