Seçmece Türküler Hakkında Her Yoruma Tşk

10 Nis 2013
177
0
Merhaba Arkadaşlar Acaba Bildiğiniz En Güzel Türküler Ve Arabesk Şarkılaırnı Yollarmısınız Seçemece Olanlarını Güzel Olanlarını...

white daisies

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
557
0
Ali Ercan'ın güzel türküleri, ben dinlerim ama gençlere tuhaf hatta komik gelebiliyor. Önceden böyle türküler ender örneğin bir pikapta çalar mış, ve köylüler pikabın çevresine toplanıp, söylenen bu güzel türküye, ağıt yakar ağlarlarmış. Ben annemin sayesinde dinledim ve hala iki üç günde bi açar annem ile birlikte dinleriz. İsterseniz link atabilirim.

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
69
Teşkilat
Neşet baba ( mekanı cennet olsun ) her daim :) ha bu arada bu tarz konuları off topic bölümüne açın arkadaşlar, şimdilik taşıyorum bir dahaki sefere dikkatli olursak tertip ve düzenimizi bozmamış oluruz. ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.