Şehit annesi herkesi ağlattı: Hep şehit olmak istiyordu

magics2

Kıdemli Üye
11 Kas 2011
2,871
0
geldimki
Şehit polis Oğuzhan Duyar'ın cenazesini almak için bekleyen annesi Nuran Duyar oğlu için, "Hep şehit olmak istiyordu." diye konuştu

Oğlu Oğuzhan Duyar'ın (21) cenazesini almak için bekleyen annesi Nuran Duyar oğlunun 7 ay önce polis olduğunu ve Bahçelievler'de oturduğunu söyleyerek, "Ne istediler benim kuzumdan. Varım, yoğum bir tanemdi. Bir tanecik yavrumdu. Onu da götürdüler. Elimden kaydırıp aldı. Ama onların yanına kalmasın. Biz her zaman dimdik ayaktayız.

Polisliği seviyordu. Hep şehit olmak istiyordu. Ve de oldu. Benim oğlum istediğini oldu. Şehit annesiyim. Allah kalanlara hepsine uzun ömür versin. 21 yaşında. 28 Aralık'ta doğum günüydü. Doğum günü için gelecektim ama morgdan aldım. O hainlerin hiçbir zaman yanına kalmasın" diye konuştu.

kaynak:habertürk

bariis1

Üye
24 Eki 2012
105
0
Bandırma
Allah butun sehitlerimizin mekanini cennet eylesin Allahin rahmeti ustlerinde olsun ailelerine sabir versin gercekten cok zor

1453fetih

Uzman üye
31 Ara 2015
1,259
1
ALLAH' rahmet eylesin.Sinir krizi geçiriyorum böyle şehit haberlerini görünce elden bişey gelmeyince ayrı bir sıkıntı oluyor içimde ama ****netli olucaz.Herşeye rağmen hayat devam ediyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.