Şehitlerimizin Ruh'u İçin Hatim Etmek İstiyorum Yardimci Olucak Arkadaşlar

09omur09

Üye
11 Eyl 2012
170
0
aydın
arkadaşlar ben şehitlerimiz için hatim indirmek istiyorum bana yardım etmek isteyen arkadaşlar varsa birlikte cüz cüz bölüşelim KUR' AN okuyalım şehitlerimizin ruhları için

Moderatör tarafında düzenlendi:

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Başliğiniz Düzenlenmiştir

Allah Kabul Etsin Şimdiden Duruma Göre İslam Bölümüne Taşinabilir İyi Forumlar Yüreğine Sağlik
;)

09omur09

Üye
11 Eyl 2012
170
0
aydın
arkadşlar atışma olmasın sadece cüz almak isteyen arkadaslar burdan yada öm yolu ile bana söylesinler ben subedeki arkadaslardan bi hati çıkardım zaten bu perşembe bitecek tht olarakda bi hatim çıkartabiliriz yani çok diyenler varsa bi cüzü ikiye böler veririrz olmadı dörde böler veririz sıkıntı olmaz yardımcı olursanız daha cabuk biter

09omur09

Üye
11 Eyl 2012
170
0
aydın
Başliğiniz Düzenlenmiştir

Allah Kabul Etsin Şimdiden Duruma Göre İslam Bölümüne Taşinabilir İyi Forumlar Yüreğine Sağlik
;)

kardeşlerim ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN şimdiden yardım eden etmeyen herkese dua edelim bende siirtte çalışan bi polisim ve şehit kardeşlerimize bi görevdir bu bi duayı bi hatimi çok görmeyelim bizleri için canlarını verdiler onlar başlığı düzenleyen ilgi gösteren kardeşime ayrıca teşekkür ederim

09omur09

Üye
11 Eyl 2012
170
0
aydın
bakın ilk 16 cüz 23. ve 30. cüzü subedekiler okuyacak 12 cüz kalıyo hiç yardım edecek yok muannmesine babasına okutacak olan falan :(

09omur09

Üye
11 Eyl 2012
170
0
aydın
kardeşlerim burdan bi talep olmayınca mahalleye dağıttım cüzleri hatim 4 ekimde bitecek inşallah buradan da talep olması halinde 2. hatim yapılabilir

QJEST

Yeni üye
24 Eyl 2012
10
0
arkadaşlar edit: solo hack isteği yasak arkadaşlar bu site pkk sitesidir bu siteyi kapatıcak adama minnet adamların site girş sayfasında bahoz vss. gibi şerefsizler vatan hainleri resmen pkknın propagandasını yapıyolar bu adresiin verdiiğim siteyi kapatcak hacklicek birisi çıksın lutfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.