Şekilli Yazı Yazma Scripti | Disqus Eklentili

ReoBlood

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
843
57
Siyah Sancak
Merhabalar,

Oyunlarda veya sitelerde isminizi tนrkhค¢ktēค๓ vs. gibi şekilli yazı fontları ile süslemek için daha önceden hazırladığımız bir scripti sizler ile paylaşıyorum.

166YdB.png

Scriptte 45 adet yazı fontu vardır, ayrıca scriptte disqus eklentisi vardır, gereken yerleri düzenleyip kullanabilirsiniz.

YQQvqE.png

Scriptin üst kısmındaki bilgiler Hakkımızda vs. düzenlenebilir.

Script ücretsiz hostlarda sebebini bilmediğim bir şekilde çalışmıyor, daha önceden hostinger premium hosting'de aktif olarak kullanılıyordu. Sorun çözülünce bu konudan haberdar edeceğim.

İndirme Linki

Virüs Total [1/56)

Moderatör tarafında düzenlendi:

ibobaba27

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
268
0
Bileceksin?
EyvAllah hocam ellerinize sağlık. :)
Bu arada Demo kırık :/

Edit: Denendi Efsane güzel site teması var. Site de muhteşem fakat bende biraz simetri hastalığı var o kopyala yazısı ile form aynı oranda ortada olmasını isterdim açıkcası ama yinede çok iyi :)

Son düzenleme:

ReoBlood

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
843
57
Siyah Sancak
Yararlı içerik arkaplan kodunu paylaşır mısın veya öm olarak atabilir misin?

Arka plan kodunu öm alabilirmiyim

Arkaplan kodunu paylaşır mısın veya öm olarak atabilir misin?

Arkaplan kodunu öm alabilir miyim ? Teşekkürü bıraktım güzel olmuş
kenzz byfero B9SCTR Muratozturk
https://www.turkhackteam.org/javascript/1814890-particles-js-arkaplandaki-yildizlar-reoblood.html konu olarak paylaştım bakabilirsiniz.

background resim gözükmüyor yardımcı olabilirmisin ?

index.html'deki resim linkini kontrol ediniz, fakat şuan sorunsuz çalışıyor.

EyvAllah hocam ellerinize sağlık. :)
Bu arada Demo kırık :/

Edit: Denendi Efsane güzel site teması var. Site de muhteşem fakat bende biraz simetri hastalığı var o kopyala yazısı ile form aynı oranda ortada olmasını isterdim açıkcası ama yinede çok iyi :)

Teşekkür ederim, elimizden bu kadar geldi :)

Çok Hoş Duruyor Teşekkür Ederim Sitemizde Kullanıcağız :)

Güle güle kullanın.

Hangi dil ile yazdınız bende web'e yönelmek istiyorumda

HTML ve Php öğrenebilirsiniz, biraz da css bilgisi gerekli.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.