Selam THT Ailesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5 Ocak 2013
228
0
Jamaika.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bende Buranın Bana Yararı Dokundugu için üye oldum Ama sizde Ailenize Beni Alırmısınız Bilmiyorum
---------------------------
ping Attack gibi bilgilerle biraz Aram hoş
Acemiyim Sayılır
(Gerçi Acemi-uzman çaylak mı hangi derecede oldugumu bende bilmiyorum)
Ama Bilgisayar Ve internet Bilgim Digerlerinden iyi oldugu kesin
Ama Sizlen Bilgimi Yarıştırmıyorum bilin :) :)
Buranın Bana Yararı Dokundugu Ve her Geçen okugum ŞEy Beni uzmanlıga gö tü ürüyor :woott

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.