Selamın Aleykum - Tercih Acil -

Dynxx

Katılımcı Üye
22 Ara 2013
288
0
Tht
Arkadaşlar Selamın ALeykum hayırlı günler ben lise için tercih yapmıştım imam hatip lisesi çıktı anadolu geçen sene gitmek istemedim imam hatipe bu sene devam etmek istedim tekrarladım ama ben yazılım mühendisi olmak istiyorum imam hatip lisesini bitiripde yazılım mühendisi olabilirmiyim herhangi bir artısı eksisi olurmu cevaplarsanız sevinirim iyi forumlar

not = heycandan konuyu yanlış yere açmışım özür dilerim

Son düzenleme:

Wordkllas

Uzman üye
31 Ağu 2014
1,766
2
Sakarya
Aleykum Selam Kardeşim

Öncelikle şunu belirtelim olmak istedigin meslek konusunda endişe etme olmaman icin bir neden yok daha sonra lise ve uni aralarinda bagimsiz kurumlardr lise seçimi ister hedefinle uyuşmasin yinede sorun teşkil etmez yalnizca sectigin alan icin uni sinafinda biraz zorlaman lazim buda demek ki kaliteli bir çalisma ve guzel bir dershane şart yolun açik olsun :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.