Selamün Aleyküm. Akıllı telefonların allah belasını versin...

28 May 2013
100
0
# T.C. # cCc
Selamün aleyküm üstadlar. İnşaAllah konuyu doğru yere açmışımdır.

Arkadaşlar bu akıllı telefonlar özellikle LG cihazlar projeksiyon cihazlarını kumanda edebiliyor.
Bunu engelleme yöntemi varmıdır. Okulda olduğumuz için derste bazı veled-i ....lar dersi engelliyor. projeksiyon ayarını değiştiriyor. hatta birisi dili çince yapmış işin içinden zor çıktık. Yardımcı olan olursa şimdiden ALLAH RAZI OLSUN....

vigivan

Katılımcı Üye
29 Ocak 2010
977
1
Hocam o ağır olmuş :D Bende yapıyordum makinanın markasını gizlemek bir nebze çözüm olabilir yada makinaya yakın yere öğrenci oturtmamak.. Siz yokken yapıyorlarsa yapacak bir şey yok fişini çekmek yada arkada ki kabloları gevşetip bozuk görüntüsü vermek çözüm olabilir. Kızıl ötesi ile çalışıyor çünkü kumanda mantığının aynısı

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Projectöre son bir kez ağdan bağlanın, yönetim paneline girin ve ağ özelliğini kapatın. Veya bazılarında ana kumanda üzerindedir. Kullanım kılavuzu yakınlardadır, oradan okuyuverin.

Eski firmamda "sigara içiyorlar içerde" diye bizi zabıtaya şikayet eden ofis komşunun yazıcısına bağlanıp 1000 kopya full siyah bir sayfa yazdırmıştım. Açarsanız, yaparlar.

28 May 2013
100
0
# T.C. # cCc
Projectöre son bir kez ağdan bağlanın, yönetim paneline girin ve ağ özelliğini kapatın. Veya bazılarında ana kumanda üzerindedir. Kullanım kılavuzu yakınlardadır, oradan okuyuverin.

Eski firmamda "sigara içiyorlar içerde" diye bizi zabıtaya şikayet eden ofis komşunun yazıcısına bağlanıp 1000 kopya full siyah bir sayfa yazdırmıştım. Açarsanız, yaparlar.

Hocam zaten sıkıntıda klavuzlar yok :)

VVaggish

Katılımcı Üye
18 Eyl 2015
913
0
Türkiye
modem mantıgının aynısı nasıl panele gırıp kablosuzu kapatıyorsun sıstemde uzaktan erısım yada uzaktan baglantı dıye bır olay var baglantılardan onu deaktıf edersenız sorununuz cozulecektır(sadece kablo)

28 May 2013
100
0
# T.C. # cCc
Hocam kolayı var ders başlamadan telefonları topla masanın üzerine koy vermeyenleri derse alma gerekçen var zaten.

Yok onu düşündükte :) (Bu arada ben öğrenciyim üniversitede part time olarak çalışıyorum kendi okulumda :) )

şimdi her hoca telefonları toplamıyor. dediğim gibi hoca derse girmeden önce ekran ayarlarını, dil ayarlarını -düzeltemeyelim diye- değiştirmişler. bunun önüne geçmemiz lazım. telefon toplanır o kolay ama :) dediğim gibi hoca gelmeden yapıyorlar.. :RpS_wink:

28 May 2013
100
0
# T.C. # cCc
hocam bütün sınıfa arama yapıp telefonlarini alirsaniz sorun kalkar :) Ya da siz gelmeden yapiyolarsa sinifa ilk siz girin.

şimdi ders 9'da başlıyor yani hocanın geleceği saat. okul 8'de açılıyor öğrencilerden önce gelmesi için hocanın sabah 8'e 5 kala gelmesi lazım ayrıca sınıftan çıkmaması lazım. yani kesin çözüm değil.. :RpS_wink:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.