Selamun AleyKum Arkadaşlar :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Razor1997

Yeni üye
10 Tem 2013
2
0
lEFKOŞA
Öncelikle Kendimi Tanıtayım. Ben kıbrısta yaşıyorum Kısa bir süre önce İş yerimden Atıldım Ve benim İş yerim bir internet cafeydi.. ben bu işe sırf intikam almak için katılmaya karar verdim tabi hiç birşey bilmiyorum.sizede saygı duyuyorum bu konular hakkında yeterli bilginiz olduğu için sizden istediğim bana wireless hacklemeyi öğretebilirmisiniz .. :( :/ saygı değer turkhack team üyeleri ...

|~ԼЄƠƝ~|

Kıdemli Üye
24 Ocak 2012
3,572
0
Aleyküm selam Hoşgeldin kardeşim üzüldüm işten atıldığına Wifi BackTrack 5 ile şifre kırabilirsin ama buda zor tabi.iyi forumlar

thecod3r

Üye
3 Tem 2013
104
0
oncelıkle dostum wpa-vede wpa2 yı oyle sanıyeler ıcınde kıran bır program yok bunu bıl

bu tıp ıslerıde sansın yuksekse bactrackt5 dıye bır program vede beini adında bır program yapıyor

beını kod bılmeyenler ıcın hazır bır programdır wep sıfresının en zorunu bıle 15 dakıkada kırar

bactrackt ta komutla 15 dakıkada wep sıfrelemeyı kırar

wpa-wpa2 olayına gelınce sıstem soyle ıslıyor yayın yapan cevrendekı modem de wps

ozellıgı var ıse modemın pın kodunu 4- ıle 10 saatlık bır calısma bekleme sonucu kırarsın

wps ozellıgı yok ıse wpa - wpa2 ıcın bactrackt 5 programı ıle yayın yapan aa saldırı yaparak

handshake elde etmen gerekıyor handshake modem sıfresının oldugu dosyadır

handshake dosyası ıcındekı sıfreyı bulmak ıcınse buyuk bır wordlıst yanı sıfre deneme kombınasyon

txt notepad dosyasına sahıp olman gerekıyor elındekı wordlıst sıfre dosyasını aırcrack programı

yada komutu ıle handshakenın bulundugu dosyayı taratarak elde edersın

ancak elındekı wordlıste 10 mılyon sıfre bıle olsa dogrusıfre lıstende yoksa gene bulamazsın

ya wep le ugras yada vazgec bu sevdadan wpa wpa2 suan ıcın kırılamaz basıt sıfreler kırılır

kım ben en zorunu wps olmasada kırarım derse sana yalan soyler ben yıllardır wpa wpa2 ıle

ugrasıyorum baskada bır yontem duymadım yontem derken soyle yani

1.wordlısstle deneme yontemı ıle handshake
2.wps acıgı ıle

cevrende wep sıfreleme varsa onlea ugras kırarsın.

sımdı benım cevabıma elcemsoft falan dıye yok su program var dıye cevap vercek olanlar varsa

sonucta yukardkaı 2.yontem dısındakı bır yontemı acıklasınlar?

bu arada wpa-wpa2 konusunda gercek bır uzmandan cevap ı aldıgına emın ol.

tavısye program ısmı Downloads

KOD BILIMIYORSAN PROGRAM ISMI BEİNİ

bu programlar realtek 8187L cıplı wıfı alıcı ları tanır her wıfı alıcısını tanımaz

genel anlatım forumda mevcut wpa- wpa 2 wep hakkında yeterınce oku arastır....

Razor1997

Yeni üye
10 Tem 2013
2
0
lEFKOŞA
Öncelikle Hepinize taşekkür ederim arkadaşlar ..heacker 1102 bana yardım etmek istedğin için teşekkürler çok saolun arkadaşlar bu sitede ala luga bir biçim var sanıyordum ama gercekten hakkını veren bir site ve bir hack gurubu bu işe onem verdıgınız ıcın sıze mınnettarım heacker 1102 yardımını bkliyoruum ..

IIKeSeRII

Katılımcı Üye
14 Eki 2012
340
0
Aleyküm Selam, Foruma Hoş Geldiniz. Bu arada işten çıkarıldığınıza üzüldüm. :( Ve wireeles şifre kırma programını forumda bulabilirsin, veya internettede resimli anlatımıyla bulabilirsiniz. Kalıcı olmanız dileğiyle... :)

eksikeksik

Kıdemli Üye
5 Ağu 2012
2,618
0
He watching
HoşGeldin fakat
Sırf bir amaç belirleyerek bu yola girilmez.
Eğer amaç belirlediysen örneğin :"Ahmet'in sitesini kırmak" "Ece'nin Hesabını Çalmak" değil bu işlere bakmak
Bilgisayarda bile hayatta kalamaz virüs yersin ..
Anladın mı?

By Ghost

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
941
2
C:\Linux
İşten atılmana üzüldüm sırf intikam için hack öğrenmek pek doğru değil ama yinede sen bilirsin inşallah sağlam bilgi edinir ve başarılı olursun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.