seneye lise secicem yardim?

WorriorHacker

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
288
0
TurkHackTeam
Meraba abilerim ;

Seneye lise secicem bende bilisim okumak istiyorum.ne yapmaliyim meslek lisesine gidip Bilişim bolumumu okuyayim yoksa anadolu lisesi gidip unuversitede mi tercih yapayim?
Yorumlarda konusalim

ßyWick

Uzman üye
13 Eyl 2012
1,960
2
26
Nereye
bilgisayar derecen nedir eğer pc den anlıyorum donanım yazılım veya programlama alanlarında en az birinde orta seviyeyim ve lisedede kendi çapımda geliştiririm diyosan anadolu lisesine git derim ama yok ben bilgisayardan pek çakmam oyun oynarım sağlda solda sörf yapar geçerim diyosan meslek lisesine git derim en kötü yatay geçiş yaparsın

WorriorHacker

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
288
0
TurkHackTeam
bilgisayar derecen nedir eğer pc den anlıyorum donanım yazılım veya programlama alanlarında en az birinde orta seviyeyim ve lisedede kendi çapımda geliştiririm diyosan anadolu lisesine git derim ama yok ben bilgisayardan pek çakmam oyun oynarım sağlda solda sörf yapar geçerim diyosan meslek lisesine git derim en kötü yatay geçiş yaparsın

Bilgisayardan iyi anlıyorum ve kendimi gelistirebilirim

__SECURİTY__

Yeni üye
9 Ağu 2010
27
0
Kardeşim anadolun lisesine git, derslerini iyi tutarsın, oturur arada bir göz atarsın pc olaylarına daha sonra da ünivde yazılım veya pc mühendisliği flan bölümünü seçersin, tabi önünde uzun zaman var olayı dikkatli değerlendirmen lazım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.