Server Reklam işleri hakkında , yardımcı olacak tecrübeli kişiler

NavaJo

Üye
30 Mar 2013
97
0
İyi forumlar,

Bir pvp server açma düşüncem var, yaklaşık 2012 den beri de metin2'nin içindeyim. Az çok oyuncu ne ister bilincinde olan bir kimseyim. Daha önceden 7-8 kere acemi de olsa pvp server açmışlığım var, kadrom şuan yeterince iyi. Files konusunda derdim yok o da hazır gibi. Emek bir pvp server açmayı düşünüyorum. Yaklaşık 700 800 tl gibi bir bütçem var. Bu parayı en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum. Bu işi bilen işin ehli kardeşlerimden bir kaç tüyo, öneri, ipucu bekliyorum .

Edit : örneğin 300 tl facebook sponsor reklam, turkmmo sabit reklam, + 2 3 sayfada günlük reklam atılırsa, ne kadar bir online oyuncu kitlesi yakalayabilirim ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.