Serverlere Saldırı Hakkında Yardım =:(

swat26

Üye
22 Şub 2012
95
0
Merhaba TURKHACKTEAM
Dırek Konuya Gırelım ;
Bu İşlerde Acemiyim Ornek Olarak Knıght Onlıne Pvp Serverlerıne Saldırı Yapmak IStıyorm. Saldırıdan Kastım Lag Gırsmesı Yada Oyundan DC Atmasını Saglamak. Gelelım Asıl Meseleye ;
Bunu Nasıl Saglarım ?
Loıc Server Attack By C-4 Vs. Bu Programlarla Denıyorm Oyundan Sadece Benı Atıyor
Dıger Adamlarında Oyundan Atılması Icın (DC Yemesı Icın) Neler Yapmam Lazım
Hangı Programı Onerırsınız
Bılgısayarım Normal Duzeyde
Net Hızım 14Mb. Ayretten Net Hızım Yeterlımıdır ?
Botnet Nasıl Bısı Bılmıyorm Bır Kac Gune Kalmaz Onuda Ayarlayıp Onla denıcegım
Ve Botnet Ise Yararmı ?
Yada Ise Yarıcak Bır Program Onere Bılırmısınız ?

Cok Karısık Oldu Bılıyorm Sorunumu Insallah Dıle Getırebilmisimdir
Sımdıden Herkeze Tesekkurler

İYi Aksamlar THT

TogoLegend

Uzman üye
14 Eki 2013
1,060
0
Bir kere kolay kolay server'a saldırı yapamazsın.14mpbs internetlede pek bir lag olmaz.Sorum şu knight onlinenin kendi swsimi yoksa başkasının kurduğu servermi?

swat26

Üye
22 Şub 2012
95
0
Bir kere kolay kolay server'a saldırı yapamazsın.14mpbs internetlede pek bir lag olmaz.Sorum şu knight onlinenin kendi swsimi yoksa başkasının kurduğu servermi?

Yorumun Icın Tesekkurler Gercek Knıght'yi Demıyorm
ADam Db Yı Ayarlıyor. Sırketten VDS Denıyorm Sanırm Vds Kıralıyor Onun Ustune Kuruyor
Pvp Yanı NTTGame Degıl :) Baskasının Kurdugu Kısaca :D
Bu Islerı OGrenmek Icın Cok Ugrastım Pek Bı Yere Varamadım
Su Elımdekı Bılgısayar En az Bu İşler Yuzunden 7 Blemedınız 8 Kere Format Yemıstır
Hep Vıruslu Dosyalar Yuzunden Mecbur Indırdım Belkı Calsıır Hesabı
Suanda Aynı Sekıl

Son düzenleme:

swat26

Üye
22 Şub 2012
95
0

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.