Ses Degistirme Programı Kız sesıne Cevirme

sensiz271

Katılımcı Üye
20 Tem 2013
266
0
28
Hatay Hassa
Arkadaslar Oncelıkle Selamun Aleykum Raidcall Chat programı kullanıyorum Ben konuştuğum zaman Kız sesıyle Gıtmesını Saglayacak Kolay Ve Bedava Bır program Varmı Verirseniz Sevinirim Teşekkuru Unutmam :)
THT Ekıbıne Saygılar

lKenpachi

Kıdemli Üye
11 Nis 2013
2,709
0
C.İ.N City
Ben onu 4 yıldır araştırıyorum dandik dandik programlar önerdiler pro programlar önerdiler ama pro olanlarda para vermen gerekiyor yani hiç boşuna arama android iphone gibi telefonlarda da ses değiştirme uygulaması var. Ama morphox mu ne av voice falan onlar işe yaramaz programlar, eğer paran varsa bi kulaklık var onu bağlıyorsun istediğin sesleri çıkartıyor program full sürüm ücretli ama.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.