Ses Sistemi olarak hangisini almalıyım sizce_??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4 Ağu 2007
185
0
S.a ARkadaşalr ben pc ye ses sistemi alacagım fakat iki tanesi arasında kaldım..
Logitech (5+1) x540 Mı Yoksa Logitech (2+1) Z523 Mü_??

sizce hangisini almalıyım arkadaşlar_? internnetten özelliklerine baktım fakat ayrıntılı bir incelmee bulamadım_? Özellikle kullanan arkadaşlar varsa önerilerini ve neden önerdiklerini yazarlarsa memnun olurum..

onlysecret

Yeni üye
5 Ocak 2010
47
0
Kardeş bu markaları kullanmadım onun için yorum yapamıyacam ama bende Creative 2+1 var
sbs_370-2.jpg

Resim alıntıdır : https://tik.lat/KOqMD
Süper ses çıkarıyor vede kaliteli. Tavsie ederim.

4 Ağu 2007
185
0
Eywallah babacanlar sagolun ilgilendiginiz icin.. x-540 200-220 civarı z523 ise 150-160 civarı fakat biri 5+1 digeri 2+1 ama z523 de 360 derece ses olayı diye bisey varmıs fakat o ne kadr saglıklı ve tam bir randuman veriyor mu bilmiyorum.. onlysecret sende ayrıca sagol resimde koymussun ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.