Ses Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kiLLa_34

Üye
16 Mar 2009
56
0
S.a arkadaşLar ReaLtek ses kartına sahip bi PC im var format attım ses kartı Driveri reini yükLedim ses gelmiyor aciL yardım :(

kiLLa_34

Üye
16 Mar 2009
56
0
º²¤«♥ǻ∂ιуα๓ǻη♥»¤º²;1425624' Alıntı:
cd yı tekrar takıp bilgisayarıma sağ tıkla özellikler de çıkan sayfada donanım sekmesıne tıkla aygıt yöneticisini seç çıkan listeye bak bakalım soru işareti veya ünlem işareti var mı varsa üzerine tıklayıp tanıt
KArdeşim AnLattığın için saol ama derdimb u değil :( ben çok defa format attım ve ses DRiverini yükLedğimde Sağ aLta yani görev çubuğunu sağında REAL TEK CONTROL PANEL diye bir dalga çıkardı ordan yaparım oLurdu ama bu sefer defalarca yükledm sildim çıkartamadım onu sorun %100 ordan :(:(

LunáticHéRé

Uzman üye
12 Ağu 2009
1,131
0
Mí? PéHh
Sen kurduktan sonra yinede bak aygıt yöneticisine soru işareti varmı diye(realtekle ilgili). Var ise belki yanlış driver yüklüyor olabilirsin güncel driverini indirip kurmayı dene.

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Kablolar falan alakası yok.. BİOS'tan girip ses ayarına bir bakın.. sound Bölümü Enable-Disable ayarı olacaktı.. bir bakalım yanlışlık olmasın!

tekdost22

Katılımcı Üye
23 Mar 2008
278
0
ya yok arkadaşım çok basit çözümü anlatıyorum dediklerimi yap sorunun giderilecektir başlat/denetim masası/ses efekti ve ses aygıtları tıkladıktan sonra altta resimdeki gibi çıkacak resimde gösterileni yap sağ alt köşede ikon belirecek sonra istediğin ayarı yaparsın

tantm.jpg

Tekrar anlatmak gerekirse başlata gir ordan denetim masasına gir orda ses efekti ve ses aygıtlarına iki kere tıkla resimde gördüğün gibi görev çubuğuna ses ayarı simgesini yerleştir de uygula ve çık

kiLLa_34

Üye
16 Mar 2009
56
0
Kablolar falan alakası yok.. BİOS'tan girip ses ayarına bir bakın.. sound Bölümü Enable-Disable ayarı olacaktı.. bir bakalım yanlışlık olmasın!
ArkadaşLar saoLun teşekkürler ama Bu olay daha öncede başıma gldi sizlerede söyledim daha önce REAL TEK CONTROL PANEL diye bi zımbırtı var ya ondan JAK Bİlgislerini düzeltmeyine çıkmaz ses ve bende REAL TEK CONTROL PANEL yok.! driveri kurduğumda geliyodu ama bu sefer gelmedi:(

kiLLa_34

Üye
16 Mar 2009
56
0
XP- DEN VİSTAYA geçTim 4 ay filan oluyor VİSTAYI ilk kurduğumda ses çıkıyordu o zaman VİSTA STARTERİ KUMUŞTUM ŞİMDİ İSE HOME PREMİUM Bunun La bi alakası varmıdır sizce?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.